Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért nyom a mellkasom? Igaz,...

Miért nyom a mellkasom? Igaz, hogy szívinfarktus is ilyen tünettel kezdődik?

Figyelt kérdés
Elnézést,ha buta kérdés,de ha kicsit mozdulok befájdul a mellkasom közepe, a két tüdőm közt,mintha a csont fájna,de nincs mitől fájnia.Mitől lehet,uyge nincs baj?
2009. aug. 19. 20:25
 1/8 anonim ***** válasza:
Néha nekem is fáj arra felé, nyugi szerintem ez természetes is lehet, ha tovább folytatódik menj orvoshoz. Amúgy ha félsz a szívinfarktustól az is lehet hogy beképzeled ilyen pánikbetegség szerűen.
2009. aug. 19. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha infarktusod lenne,nem tudtad volna megírni ezt a kérdést.Szerintem csak egy izomhúzódás. Nekem 5 hónapig fájt,annyira megrántottam egy rossz mozdulattal,bár nekem csak a bal oldalon.Hát én is azt hittem infarktus tünete,de szerencsére nem:)
2009. aug. 19. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Zenélek,tehát lehet meghúzódott valami,csak nem gondoltam volna,hogy a mellkasomnál.
2009. aug. 19. 20:38
 4/8 anonim ***** válasza:

Orvoshoz azonnal! Inkfarktusosok is panaszkodnak ilyen tünetekkel, aztán lehet, hogy csak két három hét mulva kapnak rohamot.

Ph nagyapám is panaszkodott halála előtt már egy két hónappal, hogy amikor fekszik pl, akkor olyan, mintha egy macska ülne a mellkasán (tehát annyira nyom kb). Gyenge volt a szive, meg is halt szegény.


Szóval orvos! És máskor ilyeneket ne ilyen helyen kérdezz szerintem, vannak orvosos/gyógyász weblapok fórummal, ahol orvosok válaszolnak.

2009. aug. 19. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem teljesen nyom,inkább ha nagyot mozdulok szúr egyet ott középen a csontomnál..:S
2009. aug. 19. 20:52
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia

Koszorúér szűkület is okoz ilyen tünetet.

Én is zenélek egyébként nálam is előszokott fordulni ilyen tünet. Nálam a stressz okozza.

2009. aug. 19. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Tudtok adni olyan oldal címet,ahol orvosok válaszolnak?Tudok keresni én is persze,de nem tudom,hol érdemes,hol válaszolnak hamarabb stb.
2009. aug. 19. 21:45
 8/8 anonim ***** válasza:

[link]

itt keresgélj

2009. aug. 20. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!