Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Az alkoholtól mindig agresszív...

Az alkoholtól mindig agresszív állat leszek. Mit tehetnék ellene? 19/l

Figyelt kérdés
Az a problémám, hogy amikor alkoholt fogyasztok, legyen az bármilyen kis mennyiség, mindig nagyon agresszívvá válok. Az utóbbi egy hónapban például 5-ször kellett engem eltávolítani szórakozóhelyről, mert verekedést kezdeményeztem. Ilyenkor belekötök bárkibe, aki nem szimpatikus nekem és sajnos nem riadok vissza testi fenyítéstől sem. Már a legjobb barátnőm is teljesen elfordult tőlem, csak azért mert egyszer részegen egy kicsit meglegyintettem. Nem tudom, hogyan tudnám orvosolni a problémát, és kérlek ne javasoljátok azt, hogy ne igyak, mert arra nem vagyok hajlandó.
2012. aug. 11. 17:37
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
100%

De bizony én azt javasolom, hogy ne igyál.

Úgy tűnik, nem használ Neked, másokat is biztosan zavar.

Bocsi, de nincs más út.

2012. aug. 11. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
100%

Most komolyan megkérdezed, mit tehetnél ellene?? Ha már egy kicsitől is berúgsz, akkor SEMENNYIT sem kéne innod! Ha ezt nem tolerálják a barátaid, hogy nem iszol velük, akkor meg keress egy normális társaságot, akik nem visznek bele a hülyeségbe. Semmi baj nincs alapjáraton az alkohollal, de mindenkinek tudnia kell magáról, hogy hol a határ. Úgy látszik neked a nullánál. Ne igyál többet. Ha koktélt iszol, akkor is üt? Pl. egy lazás mochitónál? Ha nem, akkor igyál azt, lány vagy, nem kell neked sörözni, nem nőies. Meg alapjáraton a részegség sem az.

Alkohol nélkül sokkal jobban éreznéd magad (ez rád igaz, átlagban nem, de most rólad van szó). Minek iszol, ha józanul jobb fej vagy, és mindent jobban élvezel? Tanulj meg nélküle bulizni. Én is szinte soha nem kívánom, és úgy érzem jól magam, ha tiszta vagyok. Amikor megkívánom, akkor sem iszom sokat, mert én se bírom, bár én nem leszek agresszív tőle, csak mindenkit megbántok valahogy. Tehát vegyél erőt magadon, mert csak lejáratod magad.

2012. aug. 11. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 A kérdező kommentje:
De én nagyon jól érzem magamat amikor iszom, csak a környezetem nem élvezi a dolgot sajnos :( Soha nem iszok koktélokat, általában pálinkán kívül mást nem iszok meg.
2012. aug. 11. 17:50
 4/33 anonim ***** válasza:
59%
ne igyá
2012. aug. 11. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
58%
vegyél be mellé egy nyugtatót is
2012. aug. 11. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:
már próbáltam nyugtatót bevenni mellé, de ennek az lett az eredménye, hogy kiesett az egész éjszakám és egy árokban ébredtem fel, szóval ezt a módszert többet nem alkalmazom
2012. aug. 11. 17:54
 7/33 anonim ***** válasza:
94%
Van aki sírós, van aki álmos és van aki agresszív lesz az alkoholtól, sajnos erre semmi más megoldás nincs, csak az, hogy nem iszol egy kortyot sem.
2012. aug. 11. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 A kérdező kommentje:
Ez nem opció!! Én nem leszek egy veréb, aki sosem iszik.
2012. aug. 11. 18:03
 9/33 anonim ***** válasza:
100%

Inkább kifordulsz magadból?

Ez szerinted segít a normál emberi kapcsolatok kialakításában?

2012. aug. 11. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A kérdező kommentje:
szerintem ez az igazi énem, csak máskor elfojtom az érzéseimet. azon gondolkoztam, hogy valamilyen harcművészetet kellene űznöm, hogy levezessem az agressziót.
2012. aug. 11. 18:13
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!