Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Munkakörből adódó masszív...

Ivett.seres kérdése:

Munkakörből adódó masszív hát/derékfájásra keresek diszkrét, tartós megoldást, ötlet?

Figyelt kérdés
Derék és hátfájásra szeretnék valamilyen hatékony megoldást. Pincérnő vagyok az egész napos hajlongás, pakolászás már teljesen kikészítette az izmaimat. Mivel egész nap rohangálok és felszolgálok, ezért jó lenne ha nem nagyon látszana és olyan büdös sportkrémet sem szeretnék, mert a vendégeket zavarhatja. Tudtok ajánlani valamit?

2012. dec. 11. 18:40
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
úszás,masszőr,nyújtó-lazító gyakorlatok,jóga
2012. dec. 11. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Rendszeres gyógymasszázs. Miminum 2 hetente egyszer. Én évekig kinlódtam a hátfájással, sokszor nehezemre esett hogy megtartsam magam egyenesen. Rendszeres kiadást jelent, de szerintem ez a legjobb megoldás. Hozzám házhoz jön a masször, 5 ezer forint/alkalom egy teljes testmasszázs, ami minimum 1-1,5 óra. Nem iszom, nem dohányzom, inkább erre költöm a pénzemet.
2012. dec. 11. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
Szívemből beszéltetek mind a ketten! :-)
2012. dec. 11. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:

Hát igen csak pincérfizetésből ezeket ha kifizetem akkor éhen halok :(

esetleg valami házi praktikát vagy valamit amit itthon is meg tudok oldani tudtok ajánlani? Lényeg hogy gyorsan hasson.

2012. dec. 13. 08:59
 5/24 anonim ***** válasza:

Szóval legyen házi praktika, ne kelljen segítséget kérni, legyen ingyenes és hasson azonnal.

Amit te keresel, azt úgy hívják, hogy varázslat. Ilyen csak a mesében van. Pillanatnyilag van bármi fontosabb dolog, amire pénzt költhetsz, mint a saját egészséged? Van bármi, amit tovább akarsz használni az életedben, mint a saját egészséged?

2012. dec. 13. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim válasza:

Én pont most olvastam egy cikket erről, és ott például a thermo pántokat ajánlották, egy próbát lehet, hogy megér.

Ilyenkor a meleg (pontosabban a célzottan oda irányított hő) csodákra képes!

2012. dec. 15. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:

Hát igen tudom, hogy sokat akarok dehát nehéz az élet lássuk be :(

Viszont ez a melegítős dolog jónak tűnik. Tudtok róla még írni valamit?

2012. dec. 15. 10:11
 8/24 anonim ***** válasza:
A párod végezzen el egy masszázstanfolyamot!:)
2012. dec. 17. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:

háhá :D eddig ez a legjobb :)

na de tényleg térjünk vissza erre a melegítésre. Infot tudtok adni kicsit többet? Köszii!

2012. dec. 17. 19:14
 10/24 Szegedi Kata válasza:
bármelyik gyógyszertárban tudsz ilyet venni, hővel kezeli a fájdalmat, igazából ennyi :) próbát biztos megér
2012. dec. 18. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!