Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha valakit Ginával (drog)...

Ha valakit Ginával (drog) elkábítanak, és még tudattalan állapotban beviszik a kórházba, ott mit csinálnak vele?

Figyelt kérdés
Ha valakit bedrogoznak, aztán beviszik a kórházba, ott csinálnak vele valamit az orvosok, bent tartják-e vagy nem csinálnak semmit mert úgyis kiürül a szervezetből? (Ilyen esetben kell fizetni az ellátásért?)

2012. dec. 11. 20:14
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egyik haverom így járt. Másnap kiengedték őt kórházból, nem tartották bent napokig.. de azt nem tudom, hogy mit csináltak vele ott bent.
2012. dec. 12. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Jah egyébként úgy tudom vért vettek tőle és így derült ki, hogy drog volt benne.
2012. dec. 12. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
74%

Nekem a barátnőm italába csempésztek bele valami szarságot,nem tudjuk hogy,végig ott ültünk az asztalnál...elég egy óvatlan pillanat úgy látszik

Elején azt se tudtuk mi baja van,iszonyú kába volt,aztán kordinálatlanul mászkált összeesett és elkezdett rángatózni...

Azonnal hívtuk a mentőket..

Először vért vesznek,megállapítják milyen drog került bele,aztán neki infúzióval adagoltak valami cuccot ami naggyából semlegesíti a hatását

2013. jan. 14. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!