Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit csináljak szombaton is...

Mit csináljak szombaton is kell mennem iskolába de nem akarok?

Figyelt kérdés
Anyámat nem akarom megkérni mert úgysem engedné meg hogy otthon maradjak egyébként nem vagyok az a lógós fajta csak szombaton nem akarok menni előre is köszi a válaszokat.

2012. okt. 26. 15:12
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
22-én viszont jó volt otthon maradni, igaz? Akkor nem jutott eszedbe dörömbölni az iskola kapuján, hogy Te mégis be akarsz menni. No, most pont azt a napot kell ledolgozni, neked is és a felnőtteknek is. Ez az élet rendje. Lesz még hosszú hétvége, ott is lesz majd nap, amit pótolni kell, nem fogod tudni mindegyik alól kihúzni magad. Nyeld le ezt a békát.
2012. okt. 26. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekünk nem lesz suli muhahahah.
2012. okt. 26. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
miért nem akarsz menni? esetleg programod lesz?
2012. okt. 26. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
igazatok van tök mind1 úgyis kell mennem csak ez a szomorú hogy nem minden iskola megy és közben ameddig mi tanulunk máshol meg otthon heverésznek :(
2012. okt. 26. 18:12
 5/5 Lakalivi válasza:
Én veled vagyok nekem is mennem kell , kb. annyi kedvem van mint neked :/ Az a vicc hogy két tesómnak meg menni kell , ők itt röhögnek rajtam ..... nem tomm mit csinálj de együttérzek .túléljük :D
2012. okt. 26. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!