Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerintetek snowboardozhatok...

Haffey kérdése:

Szerintetek snowboardozhatok 5 hónapja műtött lábbal? (részletek lentebb)

Figyelt kérdés
Augusztus 11.-én műtötték a lábam, spirálisan eltört a sípcsontom. Most van benne vas+pár csavar. Most december 13.-án volt a kontroll és a főorvos azt mondta, hogy a kalluszképződés bőséges, de még egy picit látszik a törésvonal. Január 26.-án mennék snowboardozni és szerintetek lehet-e már vele(addig még több, mint 1 hónap van)? Persze csak kék pályán lájtosan.

2012. dec. 16. 17:00
 1/6 anonim ***** válasza:

kék pályán nem lehet megsérülni? és ezt írásba is adják?

én nem mennék. azért valahogy csak túl lehet élni, ha egyszer kihagyod, nem?

2012. dec. 16. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Engem novemberbe műtöttek és pont így, mint te január 26.-án megyek snowboardozni egy hétre. A kettőnk közti különbség, hogy nekem porcleválásom volt és az szedték ki, szóval neked bőven komolyabb a gondod... Szerintem az orvost kellett volna erről megkérdezned, vagy akkor még nem tudtad, hogy mész? Esetleg hívd fel. :)

Mondjuk én úgy körülbelül két hete elcsúsztam és pont ráestem az egyik vágásomra és hatalmasra dagadt, ezért tartok egy kicsit a snowboardozástól is, de amilyen vagyok nem fog érdekelni...:D (Ne kövesd a példám!!)

2012. dec. 25. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

snowattack? :)

hát azt mondta az orvos, hogy valszeg már nyomhatom vele, de nem biztos, hogy fogom... még most is be szokott vizesedni, meg azért nem nagyon akarok játszani vele...

sajnos én is olyan vagyok, 10 éve görizek és eddig bármi bajom volt nem nagyon foglalkoztam vele és csináltam tovább, viszont ez tényleg elég komoly volt :)

2012. dec. 26. 10:55
 4/6 anonim ***** válasza:

Az én lábam is vizesedik sajnos, ráadásul más sport miatt(kézilabda) is elég "gyengék" a térdeim.

Végül hogy döntöttél? Megpróbálod?:)

2013. jan. 7. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ja, amúgy nem snowattackre mentem - sajnos :((

Viszont szerencsésen megúsztam, első két nap kicsit fájt a térdem, de utána megszokta a megerőltetést és nem volt vele gond!:)

2013. febr. 3. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Voltam végül és egész jól bírta :) Pedig estem is párat és piros pályán is mentem vele. A vizesedés végig megvolt, de kenegettem meg bekötöztem és minden nap újult erővel(másnaposan) tudtam tolni :)
2013. júl. 15. 22:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!