Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért nem mentek pénzért...

Miért nem mentek pénzért vérplazmát adni?

Figyelt kérdés

Érdekes módon én egyből ugrottam a lehetőségre, mikor meghallottam, hogy 2000 Ft-ot adnak, ha levesznek egy vérplazma adagot tőlem, egyetemistaként ez nem is rossz zsebpénzkiegészítés, mivel minden héten lehet adni, és semmi bajom nem származott még ebből. Másoknak mikor ezt mesélem, főleg olyanoknak, akik hasonlóan nem dúskálnak a pénzben, azok valamiért nem mennének, de ők sem tudják megmagyarázni, hogy miért nem.


Aki eddig ismerte, az miért nem ad? Aki pedig most a kérdés során ismerte meg, az adna?



2012. dec. 17. 17:33
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

1. Pánikbeteg vagyok, rosszul lennék.

2. Erős gyógszereket szedek, és nem vagyok túl egészséges, ez gondolom kizáró ok.

3. Sajnos (vagy szerencsére?) a 2000 forint sokat nem változtatna az anyagi helyzetemen.

2012. dec. 17. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Ha gyengén látó netán vak, vagy nagyothalló, süket vagy az is kizáró ok. Ugyanis nem mindenhol tudják a teljes felügyeleti kontrolt biztosítani. Gép hang és fényjelzéseire figyelned kell. Nem mindegy mikor pumpálsz, stb.
2016. jan. 30. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!