Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Pajzsmirigy alulműködésre...

Pajzsmirigy alulműködésre L-Karnitin? Nem árt? Valaki szedi? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Pajzsmirigy alul működésem van. Napi 25 gr letroxot szedek. Lehet e-mellé L karnitint szedni? nem árt? Valaki alulműködés mellett szedi?

2012. dec. 19. 22:30
 1/2 anonim válasza:
kerdezo, van mar infod? engem is erdekelne. koszi
2013. febr. 13. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én Eutyroxot szedek(ugyanaz) 25 mcg-ot, voltam magánorvosnál, endokrinológusnál ő azt mondta, hogy mehet a karnitin. A táplálék kiegészítőknél a legjobban barnamoszat és társai tilosak. Tehát minden jódkészítmény. Nekem is alul működésem van. Ez egy immunbetegség és az a cél, hogy kíméljük a pajzsmirigyet hormonpótlással. Én is olvastam, hogy hormonszintet csökkenti a karnitin, orvos nekem megengedte, csak nem hülye, ha már professzor is.... Vita tárgya....mindenesetre nem olyan jó anyag, tehát, ha elfogy a készletem, nem szedem tovább, biztos ami biztos.
2014. okt. 29. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!