Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Pajzsmirigy túlmüködésre...

Pajzsmirigy túlmüködésre milyen gyógyszert ajánljtok? Pajzsmirigy túlmüködésem van milyen gyógyszert kellene szedni rá valami olyat ami nem vényköteles? Mert mondtak valamit de pontosan már nem emlékszek a gyógyszer nevére?

Figyelt kérdés
2012. dec. 21. 16:06
 1/6 anonim ***** válasza:
hihetetlen.. rákra is itt keresnél gyógymódot????? menj el orvoshoz, majd ad gyógyszer. A pajzsmirigy gond nem nátha!
2012. dec. 21. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Honnan tudod, hogy túlműködésed van? Ha van laboreredményed gondolom az orvosod ír ki erre gyógyszert, mert ez vényköteles.
2012. dec. 21. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Azért nem kell le teremteni az embert.. Onnan hogy a tesómnak is volt ilyen féle problémája és szinte az összes tünet meg van! Ezért gondoltam hátha van itt olyan akinek van és kíváncsi vagyok milyen gyógyszert kapott rá. És van ami nem vényköteles mert egyik ismerősöm a gyógyszertárba vett...
2012. dec. 21. 16:24
 4/6 anonim ***** válasza:
Labor vizsgálat alapján dől el, hogy valóban ez-e a bajod és endokrinológus ír fel gyógyszert. Amúgy megsúgom, nekem alul működésem van, és nem rég olvastam, hogy a közönséges galaj nevű gyógynövény igen jó hatással van a pajzsmirigyre, akár alul, akár túl működik. Én szedek gyógyszert a problémámra, amit az orvos szerin egész életemben kell, de pár hónapja mindennap iszom a galaj teát, majd meglátom mi történik. Persze mellette mindenképpen kell a gyógyszer is.
2012. dec. 21. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Szép is lenne, ha vény nélkül lehetne kapni...

Felejtsd el, ilyen nincs.

Tényleg jó hogy már a rákot nem vény nélküli szarral akarják az emberek kezelni...

2012. dec. 21. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Majd az endokrinológus megmondja, hogy milyen gyógyszer kell! Más nem is ajánlhat gyógyszert!
2012. dec. 22. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!