Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nagyon fura kérdés /nem...

Nagyon fura kérdés /nem tudtam hova sorolni/ elalvás előtti gondolataim szabályozzák a testemet?

Figyelt kérdés

A dolog nem most történt először, kb. hónapok óta rendszeresen és kivétel nélkül így történik. Szóval, amikor lefekszek aludni (és hozzátenném, hogy nem is mindig ugyanabban az ágyban alszom, kollégista vagyok) és ilyenkor végiggondolom az aznap történteket, mint szinte mindenki. Ha viszont valami olyan dologra gondolok (fiúként), ami 18+-os dolog, vagy csak elképzelek valami erotikusabb dolgot, szinte bármit, rögtön tüsszentenem kell. Nem fogom fel, hogy ez a kettő miért állna kapcsolatban egymással, de bizony így van. Lehet, hogy ilyenkor valami olyan dolog termelődik az agyamban, amitől tüsszentenem kell?! Mégegyszer leírom, hogy hónapok óta, rendszeresen és kivétel nélkül (tehát alapvetően nem is tüsszentek ilyenkor). Ez mégis mi?!


15/f



2012. dec. 28. 00:12
 1/3 anonim ***** válasza:
El nem tudom képzelni miért tüsszentesz,tekintve hogy a tüsszögésnek más élettani okai vannak. Beszélgess az iskolapszichológussal hátha tud valami okosat mondani.:)Puszi
2012. dec. 29. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A gondolataink hatással vannak a testünkre, ezt jó dolog tudni, ismerni.

A tüsszögős témához nem értek.

2012. dec. 29. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
már késő, de amúgy van kapcsolat a kettő között :D mármint, tényleg, már nem emlékszem miért, de guglizz rá, ott van egy csomó cikk
2013. szept. 11. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!