Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Sürgős! Férjem véreset kakilt,...

Sürgős! Férjem véreset kakilt, de nem fáj semmije. Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
Gyomorsav túltengése van,Rennie-t szed minden nap,de ilyen még nem fordult elő.Pár napja belázasodott de 3 napig tartott elmúlt.Valaki tud segíteni,mi a teendő ilyenkor?
2009. aug. 25. 12:47
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

nincsen gyomorvérzése, mert akkor a vér nem piros, hanem FEKETE lenne.

ha a vér piros a székletben, akkor a vérzés külsőleg történt, vagy közel a nyíláshoz, ha a vér fekete, akkor az belülről jött, gyomorból, vagy végbelek falaiból.

a fekete vér súlyos, sürgősen orvost igényel, a piros vérzés nemsúlyos, magától is gyógyulhat, ha székrekedése szokott lenni, akkor akár attólis lehet.

2009. aug. 25. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!A leírtak alapján tényleg nem gyomorvérzése van hála Istennek,hanem valószínű belső aranyér,vagyis egy ér elpattanhatott.Semmi baj nincs,ennek ellenére elment dolgozni,de mondtam neki,ha bármi van, rosszul érzi magát azonnal szóljon!
2009. aug. 25. 14:51
 13/20 anonim ***** válasza:
Én csak azt nem értem az ilyen kérdések kiírásánál, hogy miért nem inkább az orvoshoz rohan az illető. Mit tudna neked mondani egy tucatnyi laikus (hacsak véletlenül nincs köztünk orvos)? és általában a válaszok közt sokszor szerepel, hogy nem tudom, de menjetek gyorsan orvoshoz. Én is csak ezt tudom mondani
2009. aug. 25. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
49%
mert az embernek nincsen arra ideje h mindennel orvoshoz rohangáljon, azért. és nagyon sok olyan dolog van, amivel minden 3. ember találkozott már életében (pl véres kakival) így ők megtudják mondani, h pl mitől lehet. ilyen eccerű a válasz, kedves előttem szóló.
2009. aug. 25. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

14:51 vagyok

akkor megírom én is mik lehetnek: fertőzés, elpattant ér, ahogy előbb írták (ismerős egyszer belehalt, elvérzett a wc-n ülve), különböző jó és rosszindulatú daganatok... folytassam, vagy mégis inkább orvos?

2009. aug. 25. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Nos valóban nem egyszerű itt az orvos kérdés,sajnos nekem nincs jogosítványom,hogy el tudjam vinni férjemet,és ráadásul 15Km-re van a legközelebbi kórház,oké nincs messze,de nem úgy nézett ki,hogy rossz lenne a helyzet.Azért kérdeztem,mert gondoltam én is arra,hátha vki orvos ír választ,és tud tanácsot adni,hogy mit tegyünk ez esetben.fájdalma nincs,de ha ne adj Isten lenne biztos nem engedtem volna el melóba,a másik meg Ő akart menni,mert úgy érezte jól van,csak megijedtünk,hogy miért k...t véreset.Szóval semmi gond nincs a válaszokkal,gondolom aggódott azért mert nem orvoshoz mentünk,hanem én itt leültem a gép elé és gyors tanácsot kértem.Ha fájdalmas és rosszabb lett volna a helyzet akkor biztos ez a kérdés itt nem születik meg. :)
2009. aug. 25. 15:05
 17/20 anonim ***** válasza:

14:58 vagyok

Természetesen nem akartalak/akarlak megijeszteni, de jobb az óvatosság. Ha úgy ítélitek meg, hogy most már minden rendben van, akkor jó persze nem szükséges mennetek. Tudom: benzinköltség, utána órákat várni, beutalnak máshova...elég idegörlő, meg fáraztó, aztán nem állapítanak meg semmit.

A lényeg: jó egészséget mindkettőtöknek!

2009. aug. 25. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Köszi szépen 14:58-as válaszoló aranyos vagy!Egyébként én is úgy vagyok vele,hogy első az egészség,utána a munka.Csak férjem elég kitartó,becsületes,és ez nem mindig jó,mert nehogy azt higgyék a melóhelyen,hogy "lóg".Szerencsére nem ilyen típus,sőt!Na én nem szoktam várni ha beteg vagyok,én megyek a dokihoz.Nekem fontosabb az egészségem. :)
2009. aug. 25. 15:35
 19/20 tomcska válasza:
Sajnos nekem is ilyenem volt ma reggel (2011 február 6. vasárnap reggel 6:30 körül)és nagyon megijedtem, mert nálam sem volt még ilyen soha. Nem tudom miért lehet
2011. febr. 6. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
Mi lett a férjed baja ? 2016 :(
2016. febr. 22. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!