Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Meghalok úgy...

Mit csináljak? Meghalok úgy fáj a fülem!

Figyelt kérdés
Ennyire még sosem fájt, nagyon hasogat... Picit fájt, meg be volt dugulva és csepegtettem bele eből az otipaxból, azóta kegyetlen.... Emellé a torokgyulladásom még nem múlt el teljesen, de rá a napi MAX 2 fájdalomcsillapítót bevettem... Mi a francot tegyek még? Kérlek segitsetek gyorsan..
2012. dec. 30. 00:07
 1/3 anonim ***** válasza:

zokniba kell tölteni meleg sót és rátenni. nézz utána neten.


a torokgyulladásra meg hideg borogatás kell (amikor fáj, ha nyelsz)


jobbulást

2012. dec. 30. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mielőbb menj el fül-orr-gégészhez, nehogy fel kelljen szúrni a füledet. Nekem is volt ilyen, az én problémám szerencsére csak külső hallójáratgyulladás volt, de az is ennyire fájt, csak leszívta a váladékot az orvos és mehettem is. Még egy csíkot(vmilyen krémet raknak gézre) raktak a fülembe, 1 napig volt benne. Simán kibírható, sőt kimondottan kellemes az érzés, amikor vakarja a fülemet. Amíg nem jutsz orvoshoz cataflam-ot vegyél be, nekem tűrhetőre csökkentette a fájdalmat.
2012. dec. 30. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
felszúrták.:S és ma már csak 1 cataflamot vehetek be... :(
2012. dec. 30. 16:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!