Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Segítséget/tanácsot szeretnék...

Segítséget/tanácsot szeretnék kérni. Vasárnap tisztítottam a fülem fültisztítóval, és egyszer csak bedugult a bal fülem, ami azóta nem szűnt meg. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Valószínűleg beljebb nyomtam a fülemben lévő fülzsírt, és lehet a dobhártyámat is megsértettem (bár ezt nem éreztem). A fülem nem fáj, csak úgy érem, hogy valami letapadt, és nem akar kijönni, amitől be van dugulva. Mennyi idő alatt dugul ki a fülem? Vagy keressek fel egy szakorvost?
2012. dec. 26. 20:51
 1/3 anonim ***** válasza:
szakorvos kimossa (és jól lebaltázz, hogy maradj a szakmádnál, a fülbe nyúlkálás az ő dolga ... én megkaptam tőle :))
2012. dec. 26. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ne piszkáld ,ne nyomkodd !

Majd az orvos kiszedi.Én is bedolgoztam,kaptam is a pofámra tőle rendesen . :-))

2012. dec. 26. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A háziorvos is megcsinálja, nem kell azért fülészetre menni.

Gondolok arra, hogy időpontot kell kérni, és nem azonnalra kapod. Nekem a fülem fájt, kértem időpontot és két hét múlva mehettem volna a fájó fülemet megnézetni.

Fogtam magam elmentem a háziorvoshoz, és ő átmosta a fülemet.

2012. dec. 28. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!