Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan segíthetnék a férjemen?...

Hogyan segíthetnék a férjemen? Valószínű aranyere van.

Figyelt kérdés

A napokba jött ki neki. Fiatal még 24 éves. Alig tud ülni, nagyon fáj neki. Orvoshoz nem tudom elcipelni:(

Hogyan segíthetnék rajt?


2013. jan. 1. 15:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
85%

Nekem is van, de nekem a jobbik fajta ami olyan mintha nem is lenne, egyedül székrekedés után jön elő (véres) vagy ha sokat kell kint hidegben ülni.


Orvos kell ide de meg tudom érteni ha fél tőle... Én is félnék + kellemetlen. Igaz a helyi ebészek egyikét "hentes" néven is szokás emlegetni szóval én inkább hagyom az enyimet' mert nem fáj vagy ilyenek... Ha meg ebbe döglök meg akkor természetes szelekció volt.

2013. jan. 1. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Gyógyszertárban jó kenőcsöket lehet venni már .

Az étrendet is megváltoztatni,hogy a széklet ne legyen

kemény ,ne kelljen erőlködni .

2013. jan. 1. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Imádja a csípős kajákat, de azt megtiltottam neki. Székrekedése hál isten nincs.

Mitől jöhetett ki?

2013. jan. 1. 15:16
 4/14 anonim ***** válasza:
Pedig orvoshoz kellene mennie. Nem most azonnal, de a közeljövőben.
2013. jan. 1. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Én Lidocain krémet szoktam használni reggelente székletürítés előtt, érzéstelenít, néha napközben is. Napközben főleg Reparon krémet és kúpot, ameddig tünetek vannak. Vénynélkül lehet venni ezeket a készítményeket a gyógyszertárban.
2013. jan. 1. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Hiába beszélek neki. Sokmindenre rá tudom venni, de a dokira sajnos nem:(

Fél tőle. Azt mondta, ezzel nem kell orvoshoz menni. És Szerinte "felnyúlnak" neki, ezért nem megy.

Én meg hiába nézegetem, nem értek hozzá. Egy kis dudor van ott, ennyit látok, semmi többet.

2013. jan. 1. 15:22
 7/14 A kérdező kommentje:

Mindenképp venni fogok neki kenőcsöt, ezt már megbeszéltük. Kúpot nem fog használni, azt mondta azt hiába is hozok.

De én nyugodtabb lennék, ha látná egy orvos is...

2013. jan. 1. 15:23
 8/14 anonim ***** válasza:
kamillafiltert melegen tegyetek az aranyérre,
2013. jan. 1. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.
2013. jan. 1. 19:58
 10/14 anonim ***** válasza:
Ha nem akar orvoshoz menni, akkor ajánlom a kamillás ülőfürdőt és utána rectanal aid használatát. Azt kenheti, ahányszor szükségét érzi, mert gyógynövényes krém. Nálam 8terhesség alatt és utána is) nagyon hatásos volt.
2013. jan. 3. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!