Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mekkora egy férfi átlag...

Mekkora egy férfi átlag derékbősége illetve hogy lehet azt erősíteni, szélesíteni?

Figyelt kérdés

77cm a derékbőségem ami szerintem elég vékony.

Férfi létemre női homokóra alakom van és ezen szeretnék változtatni. Eddig azt hittem a csípőm széles nagyon de nem mert lemértem és 91cm ami teljesen átlagos.

Szóval a derék a keskeny. Ezen hogy tudnék változtatni?

19/F



2013. jan. 2. 15:12
 1/1 anonim ***** válasza:

Igen, vékony vagy, de semmi pláne, vannak ilyenek. A derék és csípő között sztem kb. 10cm különbség a normál. Ettől sem állsz messze, ha meg 10-nél kevesebb van az már ált. pocakot jelent. Ne aggódj, a női homokóra ettől durvább. A csipőbőség férfiaknál viszonylag fix, a derékbőség meg idővel úgyis növésnek indulhat...


Szélesíteni leggyorsabban mellbőséget lehet szorgalmas gyúrással, az megy. Derékbőséget hasonló módon nem igazán lehet. Látványosan biztos nem. Ha igen, akkor nekem is elmondhatná vki. Max kockáid lesznek, de nem leszel szélesebb tőle. Ha meg nem feltétel a kockahas, de mindenáron plusz centiket szeretnél, akkor van lehetőség hízni pocakra. Persze, az ilyen alkatúaknál az is szinte lehetetlenség. (Erre tanács: annyit kell mozogni, ami még nem izzasztó, de azért legyen rendesen étvágyad, sokat, vagy inkább sokszor egyél, főleg estefelé. De a lényeg a nyugodt élet, mert az izgalmak ugyis minden grammot eltűntetnek. Szóval nem épp a fiatalkor a legalkalmasabb, az tény.) Szerintem próbálj kicsit hízni, és még rohadt messze vagy tőle, hogy az zavaróan nézne ki. A csípőbőségen viszont szinte lehetetlen változtatni egy férfinek, se izom, se zsír nem rakódik oda. De azzal meg vagy barátkozva...


Bocs, hogy értelmes tanácsot nem tudok adni, de azért írok, mert én is pont olyan számokkal voltam megáldva, mint te, zavart is, sokáig olyan is maradtan, próbálhattam volna akármit.


Azért idővel fogsz még vastagodni mindenhol, és derékbőségre lesz majd a legkönnyebb, csak nem 19 évesen.


Nekem most mellkas:102cm derék:89cm csípő:97cm

(Megjegyzem, kb. 85cm-ig lenne lapos a hasam, a 89 az az utóbbi évben rámkerült úszógumi. Ilyenem se volt még. De híztam 7 kilót, ami nálam csoda is, és az jórészt ide került. Most örülhetnék, de ez már talán túlzás. Most így konkrétan egyik farmerom se megy rám... Amúgy meg így is az "elfújja a szél" kategória vagyok, ha most az átlagemberekhez viszonyítanék.)

30/F

2013. nov. 19. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!