Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Van értelme ennek az edsésnek?

WackoSheep kérdése:

Van értelme ennek az edsésnek?

Figyelt kérdés
19 évesen 110 kilós vagyok le szeretnék fogyni és elkezdtem egy kisebb diétát vagyis nem is diétát csak minőségi ételeket eszem hal, szárnyas, zöldség , gyümőlcs! Rendelkezésemre állna 2db egykezes sajnos csak 4 kg os súlyzó (fiú vagyok)lenne értelme ezekkel esténként kicsit súlyzózgatni vállra mellere bicepszre stb. egyébként kb 4 éve nem spotolok semmit és ülő életmódot folytatok!
2013. jan. 5. 17:34
 1/4 anonim ***** válasza:
A fogyás szempontjából nem sok értelme lenne.
2013. jan. 5. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ha a mozgással a fogyás a célod akkor végezz kardió edzést, a súlyzókat arra használd inkább, hogy a diéta miatt ne legyen izomveszteséged.
2013. jan. 5. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

[link]

Ez tuti beválik.

2013. jan. 5. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat még annyi h elvileg a napi kalóriigényem 2800 és én msot naponta 1500 öt viszek be ez jó vagy rossz oylan téren h nem lassúl le nagyon az anyagcsere de eszem almát mindennap és zöld teát is fogyasztok ezek állítólag jótékonyan hatnak az anyagcserére
2013. jan. 5. 18:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!