Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi ennek az egészségügyi...

Mi ennek az egészségügyi vizsgálatnak a neve?

Figyelt kérdés

A betegnek az egyik kezében vmilyen elektromos v mágneses ,,drótot" kell tartania,a másik kezét pedig egy tű szerű dologgal vizsgálják,aminek a végén egy kis gömb van és a tenyér vagy a talp különböző részeihez nyomja így egy számítógépes monitoron kijelzi,hogy milyen betegsége van az illetőnek.


Bocsi,hogy nem épp a legjobban fogalmaztam meg!


Tudja vki,hogy melyik ez a vizsgálási módszer és mennyire megbízható az eredménye??



2013. jan. 5. 19:43
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez a Papimi vagy ehhez hasonló dolog lehet. Nem igazán bízok az ilyesmiben. Én veseelégtelenségben szenvedek és pont egy évvel mielőtt kiderült voltam egy ilyen hókuszpókuszon és semmit nem mutatott. Szerintem abszolút megbízhatatlan a dolog. 23F
2013. jan. 5. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Voll diagnosztika.
2013. jan. 5. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!