Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az normalis, ha tobbszori...

Az normalis, ha tobbszori megcsalas es arulas utan nem birok tukorbe nezni?

Figyelt kérdés

Az a valaki, akiert en az eletemet adtam volna tobbszor megcsalt, atvert stb..es most en csunyanak latom magam. Esztetikailag es belsoleg is..tudom, hogy ez nem normalis de az ami lejatszodott bennem ezt valtotta ki.

En igaz voltam, tiszta szivbol szerettem..es nem tudtam a valaszt miert is erdemeltem ezt..es most mar oda jutottam, hogy csunyanak es furanak erzem magam.



2013. jan. 6. 09:39
 1/4 tinialfa válasza:

Gondolom lány vagy?


Röviden: azért van ez, mert a történtekből azt vontad le, hogy kevés voltál neki mert megcsalt, pedig ő csak simán egy patkány. Ennél fogva ha ő is így gondolná, netán szemedbe mondaná se jelentene semmit, mert kitérdekel 1 patkány véleménye?

2013. jan. 6. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

koszi:)

tudom...de ez az erzes igy megmaradt...

2013. jan. 6. 10:10
 3/4 anonim ***** válasza:
Többszöri megcsalás ezt írtad: ezt mindig tudtad az aktuális időben vagy egyszerre derült ki ?
2013. jan. 6. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Egyszerre derult ki. Majd miutan szakitottunk meg kiderultek mas dolgok is es folyamatosan megtudok valamit-foleg ezek huznak le nagyon.

Es folyamatosan rajovok dolgokra, megertem hogy meg akkor regen miert is erzetem egyes pillanatokban hogy hazudik - Mert tenyleg hazudott.

:(

nem hiszem, hogy en ezt erdemeltem volna...de zek szerint megis,ha megtortent, es egy senkinek erzem magam.

2013. jan. 13. 07:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!