Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Akik szeretői kapcsolatból...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik szeretői kapcsolatból lettek élettárssá, hogy alakult a kapcsolat? Aki szeretőért hagyta el a feleségét/férjét, nem bántátok meg? Nem vágytatok vissza?

Figyelt kérdés
Nagyon érdekelne az , hogy hosszú távon, hogy alakulna az ilyen dolgok.

2013. jan. 4. 22:15
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
86%

Valakinek bejön valakinek nem.

A szüleim is szeretőkként kezdték, 40 éve vannak együtt. Nekik bejött. Bár nem volt könnyű helyzetük.

2013. jan. 4. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
78%

Nálunk volt a családban ilyen eset. Az apósom 45 évesen megbolondult, szokásos történet, a gyerekek már nagyok, kirepültek, neki meg jött a kapuzárási pánik. Dugni kezdte a harmincéves beosztottját, aki ugyan bűnronda, de buta, ezért mindig aaaannyira körberajongta őt, ez hízelgett a hiúságának. 4 évig ment titokban, közben a nő egyre jobban sürgette, hogy mikor válik már el, mert beszopta szerencsétlen a szokásos dumát (a feleségem nem ért meg, küszöbön a válás stb) de apósomnak esze ágában nem volt válni. Ám egy szép napon lebukott, mert anyósom sem hülye, sejtette már rég, nyomozni kezdett.


No, a lebukás napján páros lábbal rúgta ki apóst, beadta a válópert, el is váltak, após a szeretőhöz költözött. Már 5 vagy 6 éve együtt vannak, gyerekük van és itt a vicces rész: Miközben náluk napirenden vannak a durva viták, a gyerek születése óta borzalmas a kapcsolatuk, anyósom viszont kivirult, edzeni és táncórákra jár, lefogyott, frizurát váltott, elkezdett szolisan sminkelni, bomba nő lett belőle. Apósom rendszeresen felhívja, próbálkozik hazajutni, egyelőre nulla sikerrel.

2013. jan. 4. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
63%
*szolidan*
2013. jan. 4. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
12%
Az élettárs is csak szerető.
2013. jan. 4. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
70%
Mi anno szeretőként kezdtük, szerencsére ezt viszont csak ketten tudjuk :) Dióhéjban: én évek óta szenvedtem egy rossz kapcsolatban, amiért csak én próbáltam tenni, miközben a "párom" folyton megalázott. Annyira lerombolta az önbizalmam, hogy nem mertem lépni. Ekkor jött a képbe a legjobb barátom. Sokat voltunk együtt (csoporttársak voltunk az egyetemen), egymásnak sírtuk ki magunkat, mert ő is egy rossz kapcsolatban volt benne. Végül vonzódni kezdtünk egymáshoz, aztán egymásba szerettünk. Kb 1 hónapig voltunk "szeretők" (testi kapcsolat ebből alig volt, sokkal inkább lelki), utána szakítottunk az aktuális kapcsolatainkkal, és összejöttünk. Gyakorlatilag ez a szeretői viszony segített meghozni a döntést, ami már régóta ért... Egy percig sem vágyódtunk vissza az exhez. Azóta is együtt vagyunk szerelemben, együtt élünk, tavasszal házasodunk :) Lelkileg nagyon nehéz volt az az időszak, de megérte, van ilyen is.
2013. jan. 4. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
42%
jó ilyeneket hallani,mert akkor elhiszem nem csak a filmekben van :)én sajnos nem vagyok ilyen szerencsés.
2013. jan. 4. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
57%

Rokonomék ilyenek.


A feleség terhes volt,eközben a férje megcsalta, lett a szeretőnél is gyerek, utána a szeretőhöz költözött. 20 éve együtt vannak.

2013. jan. 4. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
78%
Én a szeretőmmel élek boldog házasságban ,és van egy 6 hónapos kisfiunk. Mindig fog a lelkiismeret gyötörni ,de a volt férjemmel semmilyen szexuális kapcsolatom nem volt,kirakatfeleségként vett el,és terrorizált lelkileg. A válás iszonyú drámai volt. Nem ,nem vágyom vissza.
2013. jan. 5. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
87%
Ha annak idején nem léptetett volna elő a nagy Ő-m szeretőből élettársá, akkor nagy a valószínűsége, hogy sosem váltunk volna el, és a mai napig a szeretője lennék.
2013. jan. 5. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
87%
Én is szeretőként kezdtem, de fél év után a párom változtatott a helyzeten. Elváltak az exfeleséggel. Azóta eltelt lassan 5 év, mi 3 éve házaok vagyunk és májusban születik a közös babánk. HA igazi szerelemről van szó és nem csak a titokzatosság és a lebukás izgalma tart össze a szeretővel akkor lehet hosszú távra tervezni.
2013. jan. 5. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!