Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Májáttét amit nem lehet...

Májáttét amit nem lehet operáni. Milyen esélyek vannak a gyógyulásra?

Figyelt kérdés
2013. jan. 7. 22:40
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
47%
Intravénásan adott C vitaminról hallottam,hogy nagyon hatásos áttétes rákra.Kívánom,hogy meggyógyulj,minden jót,jó egészséget!
2013. jan. 13. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Májáttétek kemóval jól kezelhetők, vagy szinten tarthatók.

Természetesen jót nem jelent egy 4-es stádiumú, áttétes rák, de nem is biztos, hogy a vég, mint itt sokan írják.


B17-et inkább hagyjuk, nézd meg ezt a videót:

[link]


A különböző vitaminok immunerősítésre jók lehetnek, de én azért vigyáznék velük is, mi van ha a rákos sejteket is táplálják? Semmi tudományos, bizonyított hatásról nem lehet tudni, én inkább megelőzésre ajánlanék nagydózisú C-vitamint, nem amikor már megvan a baj.

2013. jan. 13. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Legrosszabb esetben a kaszás jön.
2013. jan. 13. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:

A 13-as kommentelőnek üzenném, próbáljon fordított esetben a tükörbe nézni és közölje magával is ezt!

Kitartást kívánok és a C vitamint. Napi 10-15000mg kb. 1hónapon keresztül. Intravénásan lenne a legjobb. Magyarországon nem akarják alkalmazni, mert bizonyítottan hatásos.

2013. jan. 13. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:

Létezik a radió frekvenciás abuláció (RFA) kezelés, amellyel a nem műthető májdaganatokat "megégetik". Több helyen végzik, többek között a Transzplantációs Klinikán a Baross utcában is. Nagyon jól működik, műtét nélkül elhal a dagi.

A másik, amit javasolnék a vegán étrend kialakítása, amelynek hatására felszívódhat a daganat, de mindenképp érdemes az RFA-nak uána nézni. Én 2*voltam ilyen kezelésen, azóta tartom a vegán étrendet, kemó nélkül 2 éve tünetmentes vagyok.

Jó egészséget kívánok.

2013. jan. 14. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Valahol láttam egy videót egy öreg néni beszélt arról,hogy tizenéves korában valamilyen rákja volt és valaki azt tanácsolta neki,hogy 3 hónapig egyen csak fekete szőlőt.

Ő,azt hiszem 6 vagy 8 hónapig evett csak szőlőt és most 83 éves.

Valamelyik nap megkeresem valahogy ezt a videót és szólok.

Apámat több év szenvedés után 95-ben sugarazták Kolozsváron és hála Istennek meggyógyult,októberben volt 77 éves a héten pedig ünnepeljük az 50 házassági évfordulójukat.

2013. jan. 14. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
2013. júl. 9. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!