Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Korpásodás ellen mit tudnátok...

Betti452 kérdése:

Korpásodás ellen mit tudnátok ajánlani?

Figyelt kérdés
Nagyon korpásodik a hajam és már nem tudok mit használni rá, rengeted sampont kipróbáltam már, házi praktikákat szeretném ha írnátok ami használ is. Elore is koszonom :)

2013. jan. 9. 23:00
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia,


Én is ebben a cipőben járok. Én a Seborin terméket használom (extra korpás hajra, ilyen trapéz alakú kék üvege van), nagyon sokat segít. A head & shoulders-ek is jók. Próbáltad már őket?

DE: nem csak a szer a fontos. Hajmosás után mindig szárítsd meg a hajad alaposan (de tényleg alaposan, jobban korpásodik, ha magától szárad meg a hűvösön), és frissen mosott-szárított hajjal ne menj a hidegre.

Ja, és nekem az is segített, hogy nem lefekvés előtt mostam meg a hajam, hanem délelőtt. Az összefüggést nem értem, de ezek szerint lehet, hogy használ.

2013. jan. 9. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
én is használtam a head & shoulders-et egy ideig jó is volt de utána még jobban korpásodott, koszi a tanácsodat megpróbálom én is :)
2013. jan. 9. 23:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!