Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Gyakran érzek szúró érzést a...

Gyakran érzek szúró érzést a köldökvonaltól kicsit lejjebb a jobboldalamon. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Sokszor másnaposan bulik után, esetleg hasazás után. Barátaim is mondtak hasolnót, ők is főleg másnaposan. Szerintem ez nem lehet a máj, mert az följebb van.
2013. jan. 11. 20:08
 1/1 Miklós G. ***** válasza:

Az számodra ne jelentsen semmit, hogy mi merre van. Nem feltétlenül ott fog fájdalmat okozni, ahol anatómiailag elhelyezkedik, de az sem biztos, hogy fog problémát okozni. Ennek ellenére, nem gondolnám, hogy a májad "szúr". Sokkal inkább egyszerű tápcsatorna-irritáció, egyetlen egy nyálkahártyának sem tesz jót az alkohol. Általános azt tudom ajánlani, hogy ne fogyassz annyi alkoholt, hogy ezért jelezzen a szervezeted, hogy: Elég már!


Üdvözletem!

2013. jan. 11. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!