Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit éreznek azok akik felvágjá...

Mit éreznek azok akik felvágják az erüket?

Figyelt kérdés
Nem szeretném felvágni az eremet csak kíváncsi vagyok hogy mikor valaki felvágja az erét utána milyen fájdalmat érez? :D

2013. jan. 13. 15:50
 1/5 anonim ***** válasza:
80%

fizikai fájdalomra gondolsz? gondolom vágtad már el az ujjadat.... ugyan olyan érzés :D

próbáld ki... legalább gyakorlod az elsősegélyt :)

2013. jan. 13. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
rossz (lelki fájdalomra gondolok), aztán jobb :/
2013. jan. 14. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
nagyon fáj valami a lelkedben és aztán olyan megnyuktató a fájdalom amit a vagdosáskol érzel
2013. jan. 17. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
azért vagdossuk magunkat mert el szeretnénk nyomni a lelki fájdalmat a fizikai fájdalommal:///
2013. márc. 7. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Lehet hogy rosszul írtam le a kérdést...A kezemet már vágdostam mert tudom milyen már sok lelki fájdalom ért engem de az eremet még soha nem vágtam.Én úgy akartam írni ezt a kérdést hogy mennyire fáj? milyen érzés? úgy értve hogy.: Szúró,viszkető,égő érzés (Ezek csak példák)
2013. márc. 7. 19:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!