Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Gyomortükrözésre megyek és...

Gyomortükrözésre megyek és nagyon félek, elvileg refluxom van, tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Nagyon nagyon félek tőle. Valaki el tudná mesélni,hogy milyen?

Mikor pl: a háziorvos megnézi az ember torkát,és utána már bocsánat okád,akkor automatikusan elhúzza a száját,és ugye az orvosnak ki kell vennie a pálcát,na most itt ilyenkor mi a teendő? Rám jön a hányinger,és akkor bennem lesz az a cső,szal értitek? Kérlek titeket nyugtassatok meg,nagyon félek. Milyen?



2013. jan. 13. 22:11
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Nem kell parázni, nem egy nagy művelet. Most voltam nemrég és pár perc alatt kész voltak vele mintavétellel együtt. Kicsit kellemetlen, de semmi több. A mai szerkezetek meg ráadásul sokkal vékonyabbak mint régen ezért kevésbé irritálóak. 20 éve még elég durung volt, akkor egy kicsit öklendeztem tőle, ami elég rosszul hangzik, főleg egy kívülállónak, de akkor sem volt vészes.
2013. jan. 14. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
Jajj de jó,nagyon nagyon szépen köszönöm,és hálás vagyok. Megnyugtattál,és már nem félek annyira.
2013. jan. 14. 12:02
 13/23 anonim ***** válasza:
Na, milyen volt? Túlélted? :)
2013. jan. 15. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
Bárcsak túlennék rajta,de csütörtökön megyek. :S
2013. jan. 15. 20:47
 15/23 anonim ***** válasza:
55%

Nyugalom, nem lesz semmi probléma! Nekem a refluxtól be is volt gyulladva a nyelőcsövem, mégsem volt gond. Még csak nem is büfiztem közben :) Kicsit olyan mint a pálinka! :) Ha bedobod, érzed ahogy megy lefelé és kellemesen melegít közben (valójában mar). Csak ezt ahogy dugják le hideg és ezáltal kicsit kellemetlen. A mintavételt nem is éreztem, pedig én is láttam a monitoron, ahogy a doki kicsippentett három helyről is egy-egy darabkát.

Megnyugtatásként itt egy kis animáció, ettől ugyan valamivel hosszabb, viszont lényegesen vékonyabb :)))

[link]

2013. jan. 15. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:

Besz@rok... :)

Na ha így működne egy gyomortükrözés,akkor mennék. :) :) Na jó nem fogalt vagyok. :) Most megnyugtattál tényleg,köszi. Majd holnap írok,hogy milyen volt.

2013. jan. 16. 12:13
 17/23 anonim ***** válasza:
55%
Az első vagyok: szinte tudtam, hogy lesz vagy 3 marha, aki utánam majd írja, hogy milyen borzasztó volt. Igat, ők nem csinálták, csak hallották, meg a nagyanyjuk mesélte. Tudtam hogy nagy a világ állatkertje, de hogy ekkora legyen, nem gondoltam. Higgyél nekem. Magam éltem át. Először szükségből ( gyomorvérzés) majd még kétszer, önként, ellenőrzésként. Úgy történik, ahogy leírtam. Csak nyugi.
2013. jan. 16. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:

Sziasztok. Hát köszönök minden választ.

Már túl vagyok rajta,és nekem nagyon rossz volt,sajnos. Most lelkileg nagyon kivagyok.....Soha többet nem megyek,de a lényeg,hogy már itthon vagyok,és felmaródásos REFLUXom van.....

Kedves Elő válaszoló,sok erőt adtál te is. :D

2013. jan. 17. 12:12
 19/23 anonim ***** válasza:

Kedves 17-es! Tudod kit marházzál le! :) Persze, látszik minden úgy van ahogy leírtad.


Kérdező, te meg nyugodj meg, a lényeg hogy túl estél rajta :)

2013. jan. 17. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Nézd a jó oldalát! Túl vagy rajta, tudják mi a bajod és elkezdhetik a kezelést. Legközelebb már tudni fogod mire számíthatsz! Mert soha ne mondd, hogy soha! :) Egyébként nekem az elsőnél, amikor megéreztem a gyomromban mocorgó hideg műszert, a Nyolcadik utas a halál című filmből ismert jelenet jutott az eszembe, de ezt azért mégsem írhattam le neked, mert talán el sem mentél volna! :)))
2013. jan. 17. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!