Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az mennyire fáj, ha közvetlen...

Az mennyire fáj, ha közvetlen közelről pl.combon lőnek pisztollyal? Hasonlít6ó valamihez is ez az érzés?

Figyelt kérdés
2009. aug. 29. 11:09
 1/8 anonim ***** válasza:

Engem egyszer légpuskával lőttek meg régen!Csak egy nagy ütést éreztem, és kb 1-2 perc után kezdett el fájni!Nem nagyon fájt, vagyis nem nagyon emlékszem, 9 éves voltam.


25/L

2009. aug. 29. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Akik ilyent átéltek, általában arról beszélnek, hogy egy tompa erős ütést éreztek, fájdalmat nem.
2009. aug. 29. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Engem kb. 10 évvel ezelőtt,de csak flobert pisztollyal és véletlenül. Csípést éreztem,de semmi komoly nem lett csak egy kis véraláfutás.
2009. aug. 29. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
a késszúrás komolyabb,nem?
2009. szept. 1. 22:02
 5/8 anonim ***** válasza:

Pont a kést akartam írni, hogy meg se érzi az ember! Pl dulakodás közben valaki elvágja a másiknak a nyakát de nem úgy hogy máris összeesik, csak jól beleböki a kést, az illető észre sem veszi max annyiból hogy valami meleg folyik a nyakán(a vére).

De ha pl számít rá az ember hogy itt és most megszúrnak, akkor biztos fáj, de így, hogy váratlanul éri az embert, MINDEN kibírható.


Utána xar nagyon, de a történés pillanatában szinte semmit nem lehet érezni.

2009. szept. 11. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Úgytudom mikor meglőnek: először egy kis ütést, semmi komoly, majd mivel a golyó forró, ezért érzed, hogy forró, és vagy egy olyan 10-20 mp múlva kezd igazán fájni, de az már rendesen. Comblövés meg nem szerencsés, mert abba nagyon könnyen el lehet vérezni, úgy hogy nem is folyik ki sok vér.
2009. szept. 11. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
52%
megkérdezhetem, hogy miért érdekel? valakinek nagy fájdalmat akarsz okozni???
2009. szept. 12. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

reméltem hogy megkérdi valamelyikőtök.amúgy nem.de ha akarnék se tudnék nagy fájdalmat okozni neki,hisz leírták,hogy a késszúrás szinte nem is fáj.csak úgy kíváncsiságból érdekelt a dolog.:)

én mikor kenem a kiflit vajjal(:D),akkor néha így a hasamhoz nyomom a kést,és már az eléggé fáj,hát ezért kérdeztem.:P

de pisztollyal ezt nem csináltam meg:D:D

2009. szept. 12. 17:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!