Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi van akkor, hogyha sulival...

Mi van akkor, hogyha sulival megyünk orvosi vizsgálatra és kell vizeletmintát is vinni, de nekem pont akkor van meg?

Figyelt kérdés

Eddig általánosban kellett 2X vinni és pont mindig akkor múlt el. De mindig azon idegeskedek, hogyha megint kell és nekem pont meglesz akkor mit csináljak.

És még annyit, hogy most megyek gimibe és, hogy ott kell-e majd vizelet vizsgálat vagy kapunk-e valamilyen injekciót, vagy bármi vizsgálatok lesznek???

Előre is köszi!


2009. aug. 29. 14:52
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Vizeletvizsgálat nekünk nem volt gimiben. Vizsgálat volt, olyan hogy teljesen le kellett vetkőzni, és megnéztek tetőtől talpig. Ha lenne vizeletvizsgálat, akkor meg ne aggódj, mert nekem is volt úgy, hogy pont akkor volt meg... dokinő meg fogja kérdezni, hogy pont akkor volt-e vérzésed. Nem lesz semmi különös.
2009. aug. 29. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

De azért vigyek vagy mondjam, hogy majd ha elmúlik akkor viszek, mert az eléggé rossz, hogyha véres vizeletet adok oda...

És köszi a gyors választ!

2009. aug. 29. 15:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!