Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit gondoltok? Ezzel a rendsze...

Mit gondoltok? Ezzel a rendszerességgel elérek valamit konditeremben?

Figyelt kérdés

Hetente 2x fogok menni konditerembe. Egyébként 156 cm és 55 kiló vagyok. A kardió edzésprogrammal szemezgetek, legelső alkalomkor az elektromos bicajon tekertem.. szinte két és fél órán át (pici szünettel). Combról, fenékről, hasról szeretnék fogyni, mondjuk a csípőm is elég széles. Legalább -4 kg a cél.. hogy formás és vonzó legyek.. :)

Este 6 előtt étkezem utoljára, egy nap max 3x eszek, vízet iszom, és kerülöm az édességeket. Mikor lesz látható valami fogyás? Illetve hogyan állítsam össze a heti edzéstervemet? ( taposógép, futópad, bicaj..stb ezeket egy napi edzésbe sűrítsem be, vagy külön-külön szánjak a gépekre napokat? )


23/L



2013. jan. 4. 20:47
 1/6 Dogmatix91 ***** válasza:

alapból nem 3szor ennék, hanem 6szor. 6 után is lehet enni (feltételezem nem fél7kor fekszel le aludni). Én beiktatnék súlyzós gyakorlatokat is. Guggolással és kitöréssel nagyon szép formás lábakat és feneket lehet csinálni. Felsőtestre is dolgoznék azért, hogy feszes és formás legyen ott is minden.

body.builder.hu

Vannak edzéstervek, étrendek, gyakorlatok és rengeteg hasznos cikk.

2013. jan. 4. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Sosem értettem a nőkben, hogyan hihetik, hogy majd 4 kiló jelentős változást hoz az alakjukban, legyenek akárhány centik. Majd pont ettől leszel vonzó, ha eddig nem voltál az, persze...


Ez a "Este 6 előtt étkezem utoljára, egy nap max 3x eszek" pedig orbitális marhaság, egyenes út ahhoz, hogy maximum úgy legyél formás, mint Pinokkió, vonzó is inkább az ő számára.


A gépekre szánj külön napokat, mert megsértődnek, hogy nem foglalkozol velük eleget.

2013. jan. 4. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Szerintem igenis számít az a 4 kiló, főleg ha nem koplalással, hanem kondival érem el, ami még formássá is tesz... én látom és érzem, hogy van rajtam felesleg! :)
2013. jan. 4. 21:49
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát pedig ez a "napi 3x és 6 után semmi" már koplalásnak számít, a kondi meg nem a futópadozás jelenti, hanem a súlyzós edzést. Attól lesz igazán jó alakod.
2013. jan. 4. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Mint mondták már előttem is a kajára jobban kellene figyelni

sok zöldség,+ nagy fehérjetartalmú cuccok mint pl: zsír szegény túró, tojás, hal, sovány húsok(csirke, marha) ilyenek...

És ez a nem eszek 6 után tényleg nagy baromság...


hajrá hajrá

/ Hard train or go home/ ;)

2013. jan. 5. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 poiu ***** válasza:
Hát igen, itt sok a gubanc. 2.5 óra bármiből sok. Heti két mozgás meg kevés. Mozgással nem tudsz fogyni, az étrend kérdése. Heti 2 kardióra nincs edzésterv. Egy biztos, 4 kilót 4-6 hét alatt fájdalommentesen le tudsz fogyni. Ezalatt eldöntheted, hogy még mit akarsz és utánanézhetsz, hogy akkor azt hogyan.
2013. jan. 8. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!