Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a hot ironról?...

Mit gondoltok a hot ironról? Milyen tapasztalataitok vannak?

Figyelt kérdés
Tényleg jól lehet vele fejlődni? Mekkora a sérülésveszély?

2012. dec. 25. 19:42
 1/6 aikiboxer ***** válasza:
Ez egy ilyen női tornaféle, a feleségem járogat, szereti.
2012. dec. 25. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen, azt tudom. De mennyire hatásos edzés? Nem veszélyes nagyon?
2012. dec. 25. 22:30
 3/6 anonim válasza:
Állítólag nagyon jó zsírégető hatású, és én magamon tapasztaltam, hogy sokat izmosodtam is tőle. Nekem nagyon jó, és kemény edzőm volt mondjuk, az sokat számít. Sérülésveszély mindnehol van, persze itt is, de ha betartod az edző utasításait, és odafigyelsz arra amit csinálsz, akkor nincs gond. :)
2012. dec. 26. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
És nem csak nőknek való, nálunk férfiak is voltak, és maga az edző is az volt.
2012. dec. 26. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 aikiboxer ***** válasza:
Feleségem szerint nagyon jó, idézem: "olyanok a gyakorlatok, hogy kisebb súlyokkal is átmozgatják az embert". De hát próbáld ki. (Ha csaj lennék, az ilyen ugrabugrák mellett kipróbálnám a kettlebellt és a crossfitet is.)
2012. dec. 26. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Nayala válasza:
Ha nem idegenkedsz a súlyzós edzéstől, akkor remek választás. Én másfél hónapja kezdtem, és nagyon nagyon szeretem. Nem kifejezetten női dolog, hozzánk nagyon sok férfi jár, és ők komolyabb súlyokkal dolgoznak, de a nők is eljutnak idő után a 20kg-ig. Javítja a tartásodat, nem tudom mennyire van vele problémád, én görbe voltam, most már lehajolni is egyenes háttal hajolok! :D Izmosodott a karom, a hátam, lett vállam, és ha esetleg eljársz mellette futni, akkor biztos hogy nagyon látványos eredményt érhetsz el vele. Hálistennek nekem nagyon jó az oktatóm, mindent elmagyarázott az elején, segít mindenben és tényleg oktat, nem csak dísznek van ott. :) Én csak ajánlani tudom, és ez egy kemény edzés, ne hidd hogy "csak" nőknek való dolog. :)
2015. márc. 25. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!