Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Van olyan, aki fél a haláltol?...

Van olyan, aki fél a haláltol? Milyen utána? Stb.

Figyelt kérdés
2009. aug. 29. 20:33
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Szerintem olyan mint előtte, a haláltól nem félek esetleg az oda vezető úton, ha nagyon fájdalmas.
2009. aug. 29. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Gyerekkoromban volt hogy álomba sírtam magam, annyira féltem hogy mi lesz a halálunk után. Bár már 30 fölött vagyok, még mindig előfordul hogy egy-egy rossz álom során visszaköszön, de már nem vészes.
2009. aug. 29. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván van olyan, szerintem elég sokan félnek tőle. Én inkább csak tartok tőle, de nem félek. Amitől félek, az az, hogy nagyon váratlanul ér. Meg persze nem szeretném, ha a közeljövőben történne, szeretnék még jó sokáig élni, remélem még sokminden vár rám.
2009. aug. 29. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Amíg nincs közel, a legtöbben azt mondják, hogy nem félnek tőle. Pl. jó gondolatmenet az, hogy "Ha meghaltam, nem leszek - az ugyanolyan lesz, mint amikor még nem éltem - az nem volt rossz - tehát a halál után sem lesz rossz". Mihelyt a halál kézzelfogható, közvetlen lehetőséggé válik, mindenki retteg. Most én sem félek tőle. Majd egyszer fogok.
2009. aug. 29. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nagyon félek a haláltól. Illetve attól, hogy túl hirtelen, 16 éves koromban ér el, mielőtt felfedezném az életet.
2009. aug. 29. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
az én nagymamám jóval 70 fölött van beteges és néha nagyon látszik rajta hogy fél, főleg akkor mikor rosszabbul érzi magát és ennek tetejébe még hipochonder is lett öregségére én nem szeretnék így járni :-((
2009. aug. 29. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki fél az ismeretlentől és akármennyire is nehéz az élet, ha elérkezik az idő a távozásra, mindenki kapaszkodik bele. A tudat rossz, hogy soha többé nem láthatod a családodat.
2009. aug. 29. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Én kifejezetten félek tőle.Sokan hiresztelgetik, hogy majd "uj élet." vagy mikor nem éltem, előző életemben lehettem e valami, elgondolkodtat
2009. aug. 29. 21:04
 9/16 anonim ***** válasza:
én nem magától a haláltól, hanem attól, hogy fiatalon ér, vagy sokat kell szenvednem, vagy hogy azokkal mi lesz,akiket itt hagyok...de attól nem félek, hogy utána mi lesz, mert hiszek Istenben.
2009. aug. 29. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

"Sokan hiresztelgetik, hogy majd "uj élet." vagy mikor nem éltem, előző életemben lehettem e valami, elgondolkodtat"


Éppen nem kizárt, de ha az előző életünkre nem emlékszünk, vagy a következőben nem emlékszünk a mostanira, akkor majdnem mindegy, hogy van-e következő vagy előző.

2009. aug. 30. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!