Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Abból származhat valami bajom...

Abból származhat valami bajom ha túl sok vizet iszom? (kb napi 4-6l)

Figyelt kérdés

2013. jan. 18. 18:12
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem, csak többet kell járnod a mellékhelységbe.

Amúgy ez azért elég sok, ha szomjas vagy és azért iszol ennyit, akkor én nézetnék a helyedben egy vércukorszintet. Ha pedig célzottan iszod pl fogyókúra, méregtelenítés, akkor nem mondtam semmit. :)

2013. jan. 18. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Vigyázz vele! Vízbe fulladtak már bele!
2013. jan. 18. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem vagy cukorbeteg? Azt mindenképp ki kellene zárni előbb. Ennyi víz mellett nagyon figyelj oda, mert szó szerint kimosod a szervezetedből a vitaminokat, ásványi anyagokat.
2013. jan. 18. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

4 liter talán még normális, de a 6 semmiképpen sem

És igen, bele lehet halni a túlzott vízivásba! Nem csak megfulladni lehet benni.

2013. jan. 18. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Egyszer volt is hír nem olyan régen, hogy egy rádió azt hiszem csinált egy vízivő versenyt, valami kütyüt nyert volna a nyertes. Egy családanya megakarta nyerni a gyerekeinek azonban a rengeteg víztől sokkot kapott és belehalt. Olyan mértékben hígult gondolom a vére a hatalmas folyadék beviteltől, hogy az már nem tudta ellátni a feladatát, legalábbis én ilyesmire tudok gondolni.

Ha nem vagy hozzászokva ilyen mennyiségű folyadék fogyasztásához, akkor én nem javasolnám, ha pedig ennyire szomjas vagy, akkor ott tényleg más probléma lehet.

2013. jan. 22. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Amikor szétvállasztó (90napos) diétát csináltam én is ittam ennyit nekem nem volt tőle bajom csak többet mentem wc-re.
2015. jún. 21. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
A gyomornak és a gyomorsav termelésnek is árthat a túlzott folyadék fogyasztás.
2015. nov. 18. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Tenyleg bele lehet halni. Az interneten több esetet is megírtak: [link]
2015. nov. 18. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!