Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A melanoma fájdalmas? érződik...

A melanoma fájdalmas? érződik ha ott van?

Figyelt kérdés
lehet, hogy ez már pszichés dolog nálam, de van a bordámnál a gyomrom környékén 1 anyajegy ami mellett az utóbbi években kijött néhány kisebb is..eddig nem foglalkoztam vele, mostanában merült fel, de jelenleg nem tudok még elmenni orvoshoz, majd csak februárban.De néha szúró illetve tompa fájdalmat érzek azon a területen ahol az anyajegyek vannak és nagyon félek, hogy súlyos:( még csak 22 vagyok és a bőröm is inkább kreolosabb mint világos, nincs sok anyajegyem csak néhány, de akkor is nagyon aggaszt és nagyon várom már, hogy végre eljussak a dokihoz..addigis kíváncsi vagyok mások tapasztataira, megnyugtatásképpen.
2013. jan. 19. 00:42
 1/3 anonim ***** válasza:
[link] Ha ehhez hasonlít akkor kezdj el félni... Egyébként vérzik, váladékozik és viszket, valamint hetek alatt megnövekszik az anyajegy melanoma esetén.
2013. jan. 19. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
nem, nem hálistennek nem így néz ki..6mmnél kisebb meg szabályosabb, csak nem teljesen éles elhatárolású a széle hanem kicsit szabálytalanabb és a széle fele halványabb de kicsi..(a nagyobb ami régóta ott van az azóta változott, hogy nyáron belekarmolt a macska..de nem vérzett akkor se.)
2013. jan. 19. 01:00
 3/3 anonim ***** válasza:
Érdemes ezeket figyelni. Bőrgyógyász szépen végignéz dermatoszkóppal, az a biztos. De a leírásod alapján semmi gond nincs.
2013. jan. 19. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!