Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ugye attól még nem fogok...

Ugye attól még nem fogok meghalni? Nagyon félek. Holnap megyek orvoshoz. Van egy anyajegyem, ami körül piros lett a bőröm. Az anyajegy picike azis pirosas, és a kis dudor közepén ott egy nagyon pici fekete pötty.

Figyelt kérdés
:'(:'(:'(
2009. aug. 30. 16:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
nyugi nem fogsz meghalni....
2009. aug. 30. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
elöszó vagyok eltávolítják vagy valamit kezelést add..nyugi túléled
2009. aug. 30. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
14%
El kell hogy keserítselek... eddig nem volt senki, aki örökké élt volna.
2009. aug. 30. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
2009. aug. 30. 16:49
 5/12 anonim ***** válasza:
64%
ez miatt?hagyá má, főlösleges pánik
2009. aug. 30. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
100%

Ha nagyon kicsi a folt, akkor meg rak eseteben sem lehet egy kesoi fazisban, tehat meg nem komoly a baj. Mindenkeppen menj el egy borgyogyaszhoz es nezesd meg vele, minnel hamarabb!!! A rakot a korai fazisokban meg viszonylag konnyen lehet kezelni, mivel meg nem terjed at mas szervekre!


Minden jot!

2009. aug. 30. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

összesen majdnem 8mm

de a kis dudor körül van egy kör ami bőrszínű és utána van kicsi pirosas folt

2009. aug. 30. 16:54
 8/12 anonim válasza:

Mivel nem vagyok orvos nem tudom megmondani, hogy komoly-e. Meg egy orvos se tudna vizsgalat nelkul. En ugy tudom, hogy az ilyen dolgok akkor veszelyesek amikor mar 3-4 centisek, es vereznek, vagy hamlanak, esetleg furan (nem szimetrikusan) fejlodnek, vagy elszinezodnek. Lehet, hogy csak az immun rendszered reagal a napfenyre maskepp (ilyen embert ismerek). Ettol fuggetlenul menj el holnap borgyogyaszhoz es nezesd meg vele! Az ilyet (barmennyire valoszinutlen hogy komoly a baj) kar kockaztatni!


Minden jot!

2009. aug. 30. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
21%

ettől a kis anyajegytől akarsz meghalni?

hát, nemfogsz.

valszeg a naptól lett ilyen, vagy pedig kaparásztad.

2009. aug. 30. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
hát valószínű, hogy elkapartam véletlenül, vagy felhorzsolta valami, de attól tartok, nehogy melanomás legyen.. pár napja vettem észre, hogy ilyen pirosas, és remélem hogy még nem késő elmenni
2009. aug. 30. 21:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!