Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Furcsa, rezgő érzés a fülben,...

Furcsa, rezgő érzés a fülben, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Magas hangok hatására olyan érzés keletkezik a bal fülemben, mintha a dobhártyám rezegne, és ilyen ciripelő, zizegő hangot hallok. Ez rendkívül zavaró, főleg zenehallgatáskor, de néha még a beszéd is kiváltja ezt. Fülzúgásom sincs, nem is fáj. A fülem amúgy nincs eldugulva, mert ha nyelek, pattog a fülem. Halláskárosodásom nincs, legalábbis a munkahelyi éves vizsgálatokkor minden rendben, meg olyanokat is hallok amit mások nem, pl. a tv magas hangú zizegése. Ez mi lehet, más is tapasztalt már hasonlót?

2013. jan. 19. 14:25
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha nem múlik keresd meg a dokit.Lehet hogy kezdődik valami,és ez a jele.Nekem is zug sipol magas hangon a fülem,mind a 2 Már hosszú évek óta így van.Sajnos ezen változtatni nem is tudnak már .Így sohasem lehetek csendben már jobban szeretem ha valami zaj van mellettem ,mert akkor azt hallom.A saját vérkeringésemet is hallom a fülemben .
2013. jan. 19. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!