Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A bal lábam kisebb mint a jobb?

A bal lábam kisebb mint a jobb?

Figyelt kérdés

Érdekes módon eddig nem tűnt fel ilyesmi, 23 éves vagyok.

Általában 38-as cipőkben járok, úgy kényelmes, de elvileg 37-es lábam van.

Nemrég vettem egy 37-es csizmát, felpróbáltam a boltban, jónak tűnt, pont passzolt a lábamra.

Sajnos valószínűleg átfagyott lábbal próbáltam fel, mert utána kiderült hogy szorítja a bal lábam... a jobbra viszont pont jó.


Vettem egy 38-as tornacipőt, most meg pont hogy a jobb lábam törte fel, mert egyszerűen csúszkál a cipőben...

Mi történhetett?


2013. jan. 21. 15:34
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem cserélték össze a két cipőt a próbálgatók?

Viccen kívül: vannak, akiknek nem egyforma a két lába. Külföldön lehet is felemás cipőt venni: egyik 37-es, másik 38-as, ahogy a kedves vevő kívánja. De fél szám eltérés gyakori. Természetesen ilyenkor a nagyobbat kell venni. És fáradt, fájó lábbal soha nem menni vásárolni, mert minden felpróbált cipő megváltásnak tűnik, s hordás közben derül ki, hogy nem is komfort!

2013. jan. 21. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Semmi sem történt. Ez így normális. Nincs olyan ember, aki teljesen szimmetrikus lenne. Mindenkinek van eltérés a bal és jobb oldala között.
2013. jan. 21. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az ember két oldala nem tökéletes tükörképei egymásnak.

Cipővásárláskor mindkettőt fel kell próbálni. Ráadásul a gyártósoron készítetteknél is lehetnek eltérések.

2013. jan. 21. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
szerintem inkább csak a jobb lábad egy kicsit nagyobb mint a bal
2013. jan. 21. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egyetlen 1 páros szervünk,testrészünk sem egyforma nagy .
2013. jan. 21. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!