Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A beszakdt gyulladt körömmel...

A beszakdt gyulladt körömmel mit csináljak?

Figyelt kérdés
Körübelül fél éve beszakadt a lábkörmöm és vissza vágtam és utána 1 héttel begyulladt és most gennyezik meg vérzik de 1 hónap szünettel újra begyulladt és szüleimnek mutattam, hogy ilyen azt mondták ne járjak fürdőbe és renden jön de aggódni kezdtem már és de félek az orvostól és reménykedtem, hogy itt kapok választ a kérdésemre.
2013. jan. 21. 22:13
 1/3 anonim ***** válasza:

Gondolom a fertőtlenítés kimaradt... Fél évvel az eset után már le is nőhetett, nemhogy begyógyult. Hacsak nem a mátrixnál szakadt be, amit kétlek.

Szoktad piszkálni?

2013. jan. 21. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
néha szoktam, de mi az hogy mátrix, és mit értesz a lenövés alatt?
2013. jan. 22. 07:28
 3/3 anonim ***** válasza:
A mátrix termeli a "körömsejteket", pongyolán fogalmazva: a köröm bőr alatti része, illetve ahol előbukkan a bőr alól. A lenövést pedig szó szerint értettem: a lábköröm teljes egészében kb. 1 év alatt nő le. Ahogy nő a körmöd, a beszakadt rész is egyre feljebb kerül.
2013. jan. 22. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!