Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől lehet a hirtelen fellépő...

Edward Cullen ® kérdése:

Mitől lehet a hirtelen fellépő gyengeség?

Figyelt kérdés
November elején elkezdtem érezni ,hogy néha fáj a bal vállam alatt. Volt ,hogy belehasított a fájdalom. Utána több napon keresztül is előjött. Majd egy bevásárlóközpontban lettem rosszul. Megfájdult a bal vállam alatt, hirtelen gyengeséget éreztem, amikor leültem zsibbadt mind a 2 kezem és a lábaim. A mentő vitt el. A kórházba azt mondták ,hogy az EKG-n minden rendben és CT-n se találtak elváltozást. Elküldtek kardiológushoz aki szív ultrhanagot csinált. Ezen 1 darab extrasystole volt megfigyelhető. (Korábban is éreztem ilyeneket.) De aztmondta ,hogy kardiológiailag nincs semmi bajom. Fül –orr gégészeten is megnéztek. Ott is azt mondták ,hogy nem találtak semmi aggodalomra való dolgot. Egy ideig jól voltam. Újra elkezdtem sportolni. Majd karácsony környékén kellemetlen érzést éreztem a szegycsontom mögött. Kellemetlen mellkasi érzetem volt. Folyamatosan úgy éreztem ,hogy van egy falat a torkomban amit nem bírok lenyelni. Savcsökkentőket használtam amik nemigazán használtak. A torkom is elkezdett fájni. Közbe folyamatosan jártam orvoshoz. Elkezdtem diétázni amire az emésztési probémák javultak. Aztán egy hónappal később az egyik barátomnál voltam. Éreztem ,hogy elég kimerült vagyok. Akkor bedobbant a szívem és hirtelen gyengeséget éreztem megint. Alig éreztem a kezeimet és a szívverésem is felgyorsult. Csoport társam kihívta a mentőket, aki megnézte az előzetes leleteket. Aztmondta ,hogy ha nem találtak szervi bajt akkor nincs ok az aggodalomra, pihenjem ki magam. Másnap este fájdalmat kezdtem érezni a bal karomban a vénámnál ahol a vért szokták venni. Néha belehasít a fájdalom, de ez az egész karomba sugárzik. Többször is megismétlődött naponta. Elmentem megint orvoshoz (Jan.18) aki vérvételre küldött. Az értékek normálisak voltak. Kivéve a bilirubin szintem (46,2). Azóta fáradékonynak érzem magam. Sokszor hirtelen gyengeségérzet fog el. Olyankor romlik az érzékelésem. Mintha kezdeném elveszteni az irányítást a testem fölött. (nagyon ijesztő). Sokszor érzek ugyanolyan fájdalmat a bal és a jobb vállam környékén, valamint a bal és a jobb mellizmomnál. Ugyanaz a fájdalom és szimetrikusan ugyanott érzem csak olyan mintha mélyebbről jönne és a légzés is befolyásolja. Az orvos gasztroenterológushoz küldött el valamint belgyógyászatra ahova el fogok menni. 21/F

2013. jan. 22. 21:13
 1/4 Mi közöd Tőle ***** válasza:
Nem tudom mi lehet a gond. Ha valaki tud valami értelmeset arra én is kíváncsi lennék. Mindenesetre jobbulást kívánok.
2013. jan. 22. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ma voltam gasztroenterológiai vizsgálaton, ahol reflux-ot és nyelőcső fekélyt állapítottak meg. Azt mondták okozhatja ez a mellkasi fájdalmakat. Csináltak EKG-t és mondtam ,h van egy negatív szívultrahangom. De egész nap meg most is érzem ,h fáj a bal mellizmom felső része, a vállam és a karom egészen az ujjaimig. :S
2013. jan. 23. 19:22
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia. Hogy vagy azóta? Ki derült hogy mi okozta a tüneteidet?
2020. máj. 20. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Szia Kedves Anonim!


A tüneteket, az edzetlenség és a rossz táplálkozás okozta. Életmódváltással mára már minden tünet elmúlt rég.


A legfontosabb az egészséges/tudatos életmód és lehetőség szerint az összes gyógyszer kerülése ,mert azok hosszútávon más betegségeket fognak kiváltani.

2020. aug. 9. 16:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!