Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 18 éves lány vagyok és 185cm...

18 éves lány vagyok és 185cm a testmagasságom nagyon zavar sajnos kinéznek mások és emiatt rosszul érzem magam. Esetleg van valami tipp hogy ne nőjjek tovább?

Figyelt kérdés
2013. jan. 22. 22:12
1 2
 11/11 anonim válasza:
175 centi magas vagyok, még ezt is túl soknak éreztem. Aztán volt egyszer egy fesztivál, ahol láttam egy 190 körüli csajszit, aki a hasonlóan magas pasijával annyira önfeledten bulizott, hogy öröm volt őket nézni. Plusz a fejük minden tömegből kilógott, így a koncerteken rohadt nagy előnnyel voltak mindenki mással szemben. Azóta imádok magas lenni, sőt imádnék még magasabb is lenni. Te is szeresd magad, örülj, hogy ellátsz az emberek feje fölött, örülj, hogy eléred a felső polcot, akinek meg nem tetszik a magasságod, az nyaljon sót!
2020. máj. 6. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!