Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Egyéb kérdések

A kérdés

Tegnap volt nálam csótányirtás. Sajnos a panelblokk nagyon fertőzött. Normális, ha a csótányirtó iszonyúan büdös, marja a szemet és köhögést vált ki?

Két éve járnak a cégtől, eddig szagtalan szerrel permeteztek, ami elvileg emberre-állatra nem veszélyes (van egy cicám), de tegnap benyomtak valami nagyon erős, büdös szert, amitől köhögni kezdtem, és marta a szemem.Azonnal felmostam, a cicát azóta sem merem kiengedni. Lehet-e a csótányirtó szernek hosszútávon károsító hatása?

Keress kérdéseket hasonló témákban: csótányirtó, büdös, köhögés, mérgezés, hosszútávú, károsodás

2013. jan. 23. 09:45  Privát üzenet  

A válasz
Ehhez tudni kellene, hogy milyen szerrel permeteztek. Legközelebb gélezést kérjetek, az hatásosabb és szagtalan.

A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont 2013. jan. 28. 16:46 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Miért vagyok büdös? Pedig tisztálkodom rendszeresen, rexona stiftet használok.
Büdös miteszer! Miért? Mit lehet tenni?
Miért olyan büdös a lában? A munkahelyen elég sokat 12órákat vagyok bakancsban és büdös lesz a lábam. Letusolok utána elmúlik a szag. De pl este megint büdös és nem is veszek fel...
Mi lehet a bajom? A szájpadlásomon ( az egyik oldalán) sárgás, nyálkás lepedék van, és néha elég kellemetlen, büdös szag is keletkezik, és hiába nyomogatom nem jön ki semmi....
Amikor kiveszem az ajakpiercingem az ékszer nagyon büdös, miért lehet ez?
Normális, emberi fogyasztásra alkalmas tiszta alkohol hígításkor áraszthat-e büdös, kénes-gázos, borzalmas szagot?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!