Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni, hogy megelőzz...

Mit lehet tenni, hogy megelőzzem a hajtetűt?

Figyelt kérdés

Tanítóként dolgozok és az iskolában tetű szezon van. Már másodjára kapom el és nem kevés pénz, hogy állandó jelleggel kezelgetem magam. Tudom, hogy vannak megelőző krémek stb., de ha a ruhámon marad és hazaviszem, az sem jobb. Egyáltalán rajta tud maradni a ruhámon? Próbáltam utána olvasni, de több dolgot is írtak és nem tudom melyik hiteles.

Derékig érő hajam van, amit általában feltűzve hordok, pont emiatt, de így is megkaptam újra. Nagyon rosszul érzem magam ettől.



2013. jan. 26. 15:47
 1/2 anonim ***** válasza:

Összefonva a hajad próbáltad? Nekem azóta nincs. Jó szorosan befonva nehezebben kapják el, mint ha csak lazán feltűzve van.


Amúgy szerintem a ruhádon nem viszed haza, a megelőzésre való krémek és hajszeszek a szagukkal riasztják el a tetveket (szerintem), szóval azért a ruhádra is hat.

2013. jan. 26. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Fonva még nem próbáltam. Ez remek ötlet! Köszönöm a választ!
2013. febr. 2. 13:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!