Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen vitamint ajánlanátok?

Milyen vitamint ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Fruktóz érzékeny vagyok, vagyis nem ehetek gyümölcsöt sem zöldséget, De így félek hogy nem viszek majd be elegendő vitamint. Valamilyen multivitamin ami bevált nálatok?

16/l


2013. jan. 26. 18:12
 1/5 mpecsa ***** válasza:
Biotech One-A-Day.
2013. jan. 26. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Érthető az aggodalmad és elég érett gondolkodású vagy hogy gondolsz az egészségedre és a jövődre.

Nekem a Lenkei vitaminok beváltak, megfizethetőek, ár-érték arányuk kiváló. [link]

Napi 10ezer mg C-vitamin szedek és alap vitamincsomagot. Kiváló az egészségem,fitt és erős vagyok.

üdv:Dávid(21)

2013. jan. 27. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 QueenRavenna ***** válasza:
Napi 10ezer gramm C-vitamintól gyönyörű veseköveid lesznek, a felesleget úgyis kipisiled.
2013. jan. 27. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 QueenRavenna ***** válasza:
miligramm*
2013. jan. 27. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Kedves vesekő szakértő :) már gyerekkorom (kb 6.évem)óta szedek c-vitamint. Nem hiszem hogy valaha is okozott volna embernél vesekövet a c-vitamin. Semmi bizonyíték nincs rá!

Ez egy nagyon rossz tévhit és berögződés az emberekben,amelyet a gyógyszerlobbi terjeszt és úgy mutatja be mint egy tudományos dolgot holott ez alaptalan.

A c-vitamint pont azért kell nagy mennyiségben bevinni,mert vízzel ürül. 2 óránként veszek be 1000mg-ot és így mindig fitt vagyok és egészséges.

Ajánlom figyelmetekbe ezt a videót,szerintem gondolatébresztő: http://www.youtube.com/watch?v=6rue1-2w4Ak

2013. jan. 27. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!