Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék elaludni akkor,...

Hogyan tudnék elaludni akkor, amikor akarok, és nem egy óra, vagy még hosszabb idő múlva?

Figyelt kérdés

Igyekszem időben lefeküdni, hogy kipihenhessem magamat, de amikor lefekszem, mindig jár az agyam még órákig. Egyszerűen megőrjít most már... Szeretnék akkor elaludni, amikor lefekszem.

Van valami ötletetek?


2009. szept. 1. 20:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Szijja! hát ez amit írtál nálam is gyakori probléma és én se tudok sokszor aludni és 11kor elmegyek ágyba és 3 kor elalszom. Eddig sok minden gyógymóddal próbálkoztam, de nekem eddig a legjobban a kamilla tea jött be.
2009. szept. 1. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem is ez a bajom, pedig régebben csak lefeküdtem és kb. 5 perc múlva szunyi volt. Nem értem, hogy most miért van ez... Mindig mondom magamban, hogy "mostmár elég, állj le", de egyszerűen mindig pörög az agyam és min. 2 óráig tart elaludni.


17/L

2009. szept. 1. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
kamilla-teázni szoktam... de eddig semmi változás.
2009. szept. 2. 14:04
 4/6 anonim ***** válasza:
Mielőtt lefeküdnél végy egy forró zuhanyt, a meleg víz álmosít. az ágyban olvass még egy picit, hamar elálmosodsz, ekkor lámpaoltás!
2009. szept. 2. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
ez jó ötlet, kipróbálom. :) Most úgy is sok a suliban az olvasni-való...
2009. szept. 2. 18:11
 6/6 anonim válasza:
én TV előtt mindig bealszom.
2010. aug. 10. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!