Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha nem akarok...

Mit csináljak, ha nem akarok levetkőzni a szívultrahangon? 14/l

Figyelt kérdés

Már sírok, teljesen bepánikoltam.

Kevés mozgástól is nagyon bedobog a szívem, s emiatt anyum előrendelt nekem egy szívultrahangot.

Erre csak ma mondta, hogy le kell majd vetkőznöm felülről, még a melltartó sem maradhat.


Mi az, hogy nem maradhat? Tudom, hogy nem lát, de akkor is... Én nem. Engem senki sem látott még, a saját anyámnak sem mutatnám meg magam semmi pénzért.

Igazából nagyon ronda, csőmellem van, azért takargatom. Nekem nem megy az, hogy egy kórházteremben ne legyen rajtam semmi, még ha esetleg nem is látnak.


Meg folyamatosan fenn áll a veszélye, hogy meglátja az orvos!

Jó-jó, tudom, hogy nem érdekli, de nekem ez nagyon nem megy. Meg az anyum is ott lesz. Ha ő meglátná az még talán jobban zavarna.


Ha le kell vetkőznöm, annyira izgulni fogok, hogy a szívem az átlagosnál 2x gyorsabban fog verni.

Miért nem lehet melltartóban maradni? És ha nagyon kivágott melltartót veszek fel? 14/l



2013. jan. 28. 13:46
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
45%

Mert mikor megműtteted, akkor szted az orvos nem fogja látni?

i a francot érdekel szerinted, hogy hogy néz ki a melled? Senkit. Mindenki tesz rá magasról.

Nekem meg a puncim ronda. Bazi nagy kilógó kisajkaim vannak. És akkor ne járjak dokihoz, hanem inkább dögöljek meg méhnyakrákban vagy mi a jó fene?

Tedd túl magad a dolgon és menj el orvoshoz.

2013. jan. 28. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
45%
Amikor meg vagy fázva, akkor se engeded a dokinak meghallgatni a tüdődet? :DD:
2013. jan. 28. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
95%
Az alapján ahogy írsz, nekem úgy tűnik, hogy te egy eléggé értelmes emberke lehetsz, aki pontosan tudja, hogy irracionálisan viselkedik. A melled még változni fog, a kialakulóban lévő testképzavarod viszont aggasztó. 18 éves korodig még számtalanszor kerülhetsz orvoshoz és más olyan helyzetbe amikor nehezen menedzselhető lesz az életed így, inkább beszélj anyukáddal, hogy erre keressetek segítséget neked.
2013. jan. 28. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Hello

Igaz nem ez évi topik de hátha valakit érdekel.A szivultrahang vizsgálatnál sem kell

teljesen csupaszon lenni felülről,

a felsőruházat eltávolitása után adnak egy korházi köpenyt ez egy normál pamut köpeny/komolyabb intézmények/

saját ruházat végig kigombolható ing vagy bármi hasonló /estlegesen a gél hozzáérhet /könnyen kimosható/

Ezek a megoldások 100szálékban kivitelezhetőek semmilyen szinten nem befolyásolja a vizsgálatot.

Ezek segithetnek ,ha valaki szemérmesebb ,

A hülye megjegyzések hogy az orvos mit látott. mi érdekli mi nem.nem kellenek azon betegeknek akiknek ez

fontos.Vegyük tudomásul mindenki más és másra érzékeny..Aki ezt nem érti meg ugyancsak problémás.

2014. szept. 14. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!