Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Rákos vagyok és az orvosok...

Rákos vagyok és az orvosok hibája forduljak ügyvédhez?

Figyelt kérdés

Sziasztok ma szörnyű hírt kaptam behívott az orvosom és közölte velem,hogy gyomor daganatom van.

19Múltam 2hete.

lassan két éve hogy iszonyat fáj a hasam állandóan jártam orvoshoz,de nem csinált semmit állandóan antibiotikumot és diétát javasolt így kb 2hónapig jó voltam és ez így ment két évig és most,hogy felnöt orvoshoz járok egyből küldött uh ott találtak valamit reménykedtem,hogy polip de sajnos nem már elég durva stádiumba van anyámék nem tudják még senki se tudja eléggé fura most a helyzet számomra egyszere sírnék és nevetnék hat orvos nagyon kevés esély adtak 4% én megteszek mindent azért a 4esért,hogy meg nyerjem a harcot,hogy tálajam a családnak még ma akarom,de nem mehetek úgy ki,hogy anya figyu meghalok rákos vagyok


2013. jan. 28. 17:07
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
90%

úristen:S

ne add fel a harcot!!

reménykedni kell!

az orvost meg feljelenteném a g*cibe.. még a tv elé is vinném az ügyet ne aggódj! mennyi időt mondtak?

én össze hívnám a családot,és leülnék velük,h tudjátok hogy fájt a hasam mindig,nem csináltak semmit,és rákot találtak. amúgy nem lehet műteni? v kezeltetni?

2013. jan. 28. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
sajnos a daganat nem csak a gyomromba van a daganat attétes daganatom van.
2013. jan. 28. 17:20
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Most ne az orvossal foglalkozz, hanem magaddal. Nekem nemrég halt meg a nagymamám rákban, meg két ismerősöm is rákos volt, ők legyőzték. Fiatalon erre nagy esélyed van, minél hamarabb menj el az onkológiára.
2013. jan. 28. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
ott ma voltam holnapinap folyamán be kell feküdlyek és elkezdik pedig már ma akarták,de ma még családdal akarom tisztázni a dolgokat
2013. jan. 28. 17:24
 5/25 anonim válasza:
85%

Édes Istenem! :'(

Nekem van egy 30 éves unokatestvérem, aki 21 éves kora óta küzd ezzel a gyilkos kórral. Először agydaganata volt, de sikerült leküzdenie, majd 3 évvel később kiderült, hogy áttétes, de nem adta fel. Küzdött!!! Volt olyan daganat, ami összezsugorodott, volt, amelyik teljesen eltűnt. Most újra találtak egyet az agyában, és végig a gerince mellett. Most is azt mondja, hogy le tudja győzni, mert ő az erősebb! Neked sem szabad feladnod!!! Nagyon fiatal vagy még, küzdened kell! Abban pedig tökéletesen egyet értek az előttem szólóval, hogy vidd a média elé a dolgot!!!

2013. jan. 28. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
ebben az esetben nem tudom mi lesz még nem világosított fel az orvos,de műtét kemo tuti eléggé félek.
2013. jan. 28. 17:33
 7/25 anonim válasza:
100%

A többiekkel egyetértek, de most ne az ügyvéd legyen az első dolgod.

A családodat ültesd le, hogy valami fontosat kell mondanod, és szépen mondd el nekik őszintén, amit az orvosok mondtak, és azt is, hogy te nem fogod feladni, hanem harcolsz a betegséggel. Biztos nagyon meg lesznek ijedve, de ha megnyugodtak fontos lesz a támogatásuk, úgyhogy minél előbb mondd el nekik.

2013. jan. 28. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
37%
2 évig nem csinált semmit, és nem jutott eszedbe másik dokihoz menni? Egyébként... ugye tudod, hogy semmi értelme nem lenne feljelenteni? Pénzt akarsz? Hírnevet? Bosszút? Egyikért sem érdemes időt áldozni. Rengeteg pénzébe kerülne az államnak, a magyar egészségügy így is a béka s*gge alatt van, az orvost TALÁN felfüggesztenék, miközben a családjával együtt belerokkan a bűntudatba, a te családtagjaidat meg lerohanná a média, Hajdú Péterrel, a Blikkel, és a többi mocsokkal az élen, és addig zaklatná, amíg teljesen bele nem őrülnek. Hidd el, abszolút nem éri meg ezzel foglalkozni. Se bosszúért, se kártérítésért. Amivel törődnöd kell, az a 4%. De azért egy valamit ne felejts el: nem az orvosok miatt lettél rákos. (Plusz egy tipp: a marihuána bizonyítottan meggátolja a rákos sejtek burjánzását, és csökkenti azok számát, valamint fájdalomcsillapító hatású... csak mondom) Sok sikert!
2013. jan. 28. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim válasza:
73%

mindenképp fel kell jelenteni az orvost, vidd média elé az ügyet, majd azok a hiénák elintézik!

Most ez durván hangzik, de ha Rajtad ez ilyen formában nem is segít (mármint a nyilvánosság), ha már csak egy embert megmentesz attól, hogy ez az orvos kezelje, az is jó....


ültesd le anyudékat, add nekik a leleteket. Ha megnézték és nem érték, akkor mondd el, mi van. Muszáj, sajnos. Esetleg hívd fel az orvost, aki félrekezelt, vagy kérd meg a szüleid, hogy kísérjenek el hozzá, add oda az orvosnak a leleteket, és kérd meg, magyarázza el a szülőknek, mi is áll benne...

2013. jan. 28. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
Haza ért apám is itt az idő le megyek beszélek velük a legjobbakat remélem,ha gondoljátok még írok a fejleményekről nagyon parázok :|
2013. jan. 28. 17:42
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!