Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » S. O. S. Ez alkohol mérgezés?

S. O. S. Ez alkohol mérgezés?

Figyelt kérdés
Szombaton kicsit többet ittam a szokásosnál. Vörösbort, kóla nélkül. És hát nem épp minőségi bor volt. Úgy 2-3 üveg után hánytam is egy szépet, majd utána már megtisztulva folytattam az ivászatot. (Tényleg teljesen tisztának éreztem magam, mivel kihánytam az összes addig megivott bort.) Erre felbátorodva még megittam 2 üveggel.Másnaposság nem volt olyan vészes (vasárnap), de azért nem is voltam csúcsformában. A lényeg, hogy tegnap az arcomon, a nyakamon és végig a mellkasomon piros foltok jelentek meg, de elég feltűnően, baromi sok van belőle. Olyan mintha himlő lenne. Nem türemkedik ki, nem hólyagos, csak sima foltok, az arcomon inkább pattanás szerűek. És nagyon száraz is a bőröm! Ez mi lehet? Szerintetek van köze ehhez az alkoholnak? Megköszönném a segítséget, mert orvoshoz nem akarok elmenni, Ő úgyis levágja,ha összefügg a piával és nem akarok megszégyenülni!
2013. jan. 30. 09:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem vszinü, hogy kiütések alkoholtol. A megszégyenülés akkor volt amikor "tisztának" érezted magad.
2013. jan. 30. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem gyengén nyomod... szerintem köze lehet a dehidratáltsághoz. Mivel hánytál, alapból dehidratált voltál. Mivel még ráittál az alkohol további vizet vont el a szervezettől, így szerintem emiatt lehetnek a foltok, és főleg a száraz bőr. detoxban az infúzió kb az első amit bekötnek, pont ezért. Igyál sok folyadékot.
2013. jan. 30. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy megszégyenültem már, mikor alkoholizáltam, de most nem ez volt a kérdés! Másodiknak kössz a választ!
2013. jan. 30. 09:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!