Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Borsó méretű, test színű, nem...

Borsó méretű, test színű, nem karfiolszerű hanem sima felszínu szemölcs van a gerincem vonalán a melltartópant fölött. Mivel lehet eltüntetni?

Figyelt kérdés
Tehát gondolom ez nem vírusos mert csak 1 van. Kiskorom óta és velem nőtt(most 25vagyok).házilag mi lenne rá jó?(úgy értem nem műtét)előre is köszönöm a válaszokat
2009. szept. 3. 08:49
 1/3 anonim válasza:
100%
SZerintem csak sebészeten lehet megcsinálni...NKem a hónajjamnál volt nme is szemölcs hanem egy kis bőrkinövés és ilyen lézeres vmivel leszedték és semmit nem éreztem:/
2009. szept. 4. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt valami hasonló ( a zárójelentésemen bőrdaganat van feltüntetve.) Nekem is a melltartó pántja dörzsölte mindíg, sőt volt egy a mellem alatt is na ott mégjobban zavart a melltartó! Nekem sebészi úton szedték le mindkettőt. Nem fájt kb 1 órát voltam bent a kórházba. Szerencsére a szövettan negatív volt. Szerintem mutasd meg egy sebésznek vagy egy bőrgyógyásznak, mert ha kicsit is dörzsöli a melltartó az nem jó.Házilag ne kísérletezz szerintem.
2009. szept. 5. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a térdemnél volt, de a bőrgyógyász közölte, hogy ezt nem érdemes műteni mert azzal csak a heg marad. Felírt rá egy kencét, amivel minden nap be kellett kennem és úgy másfél hónap után hegmentesen eltűnt. Nem hittem volna, mivel elég nagy volt.

Sajnos nem emlékszem a nevére, de a bőrgyógyász biztos tudja és akkor legalább kiderül, hogy neked elég-e ez vagy tényleg műtéti úton szabadulhatsz csak meg tőle.

2009. szept. 5. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!