Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » S. O. S. nem tudok vécézni?...

S. O. S. nem tudok vécézni? (többi lent)

Figyelt kérdés
ma kezdődött, elmentem nagyvécére de alig jött valami pedig érzem hogy kell, most is elmentem, kicsit jött és abbamaradt tehát nem tudom "kilökni", bocsánat, nem tudok szebben fogalmazni.. mit egyek hogy kijöjjön, mi hajtja ki a székletet? (lehetőleg ne legyen hasmenésem :D)
2013. febr. 1. 19:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem a kefír szokott beválni, vagy a tejeskávé vagy az idegesség :D
2013. febr. 1. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
sajna most nincs itthon kefír :D meleg teát iszok azt olvastam neten, de írjatok még :)
2013. febr. 1. 19:19
 3/6 anonim válasza:
Tejeskávé (bár az éjszakára nem olyan jó, hacsak nincs otthon Macikávé). Szilvalekvár, baracklé.
2013. febr. 1. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Ja, de azonnali hatást ne várj semmitől, mert előbb be kell kerülniük az emésztésbe. Gyors segítség csaka glicerines végbélkúp lehet.


(Vagy ül rá a wc-re valami olvasnivalóval.)

2013. febr. 1. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Teniszlabda-masszázs. Ülj le a WCre, mindkét lábad alá teniszlabdát és azt görgeted a talpaddal körbe.Ha nincsen labda, próbáld sodrófával, vagy valami hasonlóval. Közben a bal bordáid alatt erősebben kézzel masszírozod a végbelet.
2013. febr. 1. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
már sikerült de köszi a válaszokat
2013. febr. 2. 11:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!