Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogy működik a ciánmérgezés?

Hogy működik a ciánmérgezés?

Figyelt kérdés
Néztem az új Bond filmet, és a faszi, aki túlélte a ciánt, azt mondja, hogy éget, meg hiányzott a fél állkapcsa. Most az mindegy, hogy túl lehet-e élni a ciánt, tudom csak film. A cián szétmarja az embert, vagy mi? Van róla valami igazi kép a neten, mi történik utána? Azt hittem, mérgezésnél "csak" meghal az ember, nem lesznek ilyen nyomai.
2013. febr. 4. 14:41
 1/7 anonim ***** válasza:
sav,ha jól tudom
2013. febr. 4. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Úgy tudom gyomorpanaszokat, görcsöket okoz. A cián nem mar, nem savas vegyület.
2013. febr. 4. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2013. febr. 4. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem idegméreg, a sejtlégzést gátolja.
2013. febr. 4. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Szóval akkor mi történik azzal, aki beveszi ?
2013. febr. 4. 16:00
 6/7 anonim ***** válasza:
Kvázi megfullad, hiába vesz levegőt a sejtjei nem veszik fel az oxigént, ezért kb. 5-6 perc alatt végez az emberrel. Nem marja szét az embert.
2013. febr. 4. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A ciánból nagyon kevés is képes téged megölni. Egy tolhegynyi adag simán végez veled. Nagyon szerencsés lennél ha túlélnéd, de nagyon kicsi az esély erre. Semmi panaszt nem okoz egyszerűen 2 másodperc múlva elájúlsz és aztán megfulladsz. Ha nem szándékosan veszed be akkor egy nagyon gyors és fájdalom mentes halálod lesz és nem bűnös lélekként távozol. De ne próbálkozz azzal, hogy megölöd magadat, mert szar az életed. Másoknak 100x rosszabb mégsem ciánozzák be magukat, hanem tesznek azért, hogy ne legyen annyira rossz. Ha szerelmi bánat nem szóltam :D
2017. júl. 22. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!