Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » FOGYÓKÚRA! Szerintetek működik...

FOGYÓKÚRA! Szerintetek működik ez a szer? Csak mert elég drága ahhoz hogy kidobjon az ember ennyi pénzt az ablakon.

Figyelt kérdés
[link]
2013. jan. 27. 20:38
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem!

Lehet, hogy lefogysz tőle, de nem hiszem hogy nagyon jót tenne a szervezetednek. Egyik boltban sem lehet kapni, nekem gyanús hogy csak netről lehet rendelni. Ha fogyni akarsz akkor szedj scitec re-form-ot és hagyd el legalább a cukrot, meg heti 3x mozogj fél órát! Nem lehetetlen, csak elkezdeni nehéz!

2013. jan. 27. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Marha nagy kamu, újabb "csodaszer".
2013. jan. 27. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Lefogyasztja. A pénztárcádat. Mást nem.
2013. jan. 27. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Túl szép, hogy igaz legyen..
2013. jan. 27. 21:10
 5/5 anonim válasza:

Ez biztos, hogy kamu!!!!

Nekem sincs időm mozogni folyton az irodában vagyok reggeltől estig. de egy 20 percet még is szánok magamra. Semmi mozgást nem csinálok és nem is nagyon diétázok de mégis lement 4cm a hasamról, és még csak 3hete használom: ez a FLABELOS :D Kajaidőben lemegyek, (szerencsére nincs messze), és ott mindig elmondják, hogy hogy álljak, hogy minnél előbb elérhessem a célomat!

A fogyi tabletták helyett ezt tudnám nekem ajánlani, ez nem lesz káros az egészségedre.

[link]

2013. jan. 30. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!