Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Elhiszitek ezt? Lehet ennek...

Elhiszitek ezt? Lehet ennek valami alapja?

Figyelt kérdés

Állítólag a sertésinfluenza és az ehhez hasonló vírusok laboratóriumokban lettek megalkotva, azért hogy a gyógyszergyárak jó nagy bevételre tehessenek szert vakcina gyártásával. Ennek segítésére van az aránytalan médiahisztéria.


Továbbá olyanokat is hallottam, hogy az oltóanyag immunrendszer-gyengítő anyagokat is tartalmaz. Állítólag ezzel a Föld népességének nagyarányú csökkentése a cél.


A legdurvább verzió az, hogy az oltóanyag szabad szemmel nem látható nanorészecskéket tartalmaz, amely lehetővé teszi az emberek adatainak tárolását és az emberek gyors kiiktatását számítógépes módszerekkel. Létezhet ilyen technológia?


2009. szept. 4. 17:24
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Az első és a második bekezdés akár igaz is lehet, de a harmadikat nem nagyon hiszem el. Belőlem nem fognak pénzt nyerni és kiírtani sem fognak, mert nekem sem az injekció nem kell, sem egyéb bogyók.
2009. szept. 4. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
60%
Orbitális baromság. Természetesen nem hiszem el.
2009. szept. 4. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
"A hülyeség nem xilofonozik, de foszforeszkál!" (SGY)
2009. szept. 4. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
84%

Az utolsó baromság. (Bár ki tudja)

De arra már bizonyíték is van, hogy a gyógyszerek 81%-át szennyezik, hogy a mellékhatások előjöjjenek és azokra újabb gyógyszereket vegyél be. Rá lehet vágni, hogy összeesküvés elmélet, de a tényeken nem változtat.

2009. szept. 4. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
88%

Igen egy cseh tudos élő h1n5 virusokat fedezett fel a szezonális influenza oltásokban +a Who !! megbizásából 72kg sertésinfluenza virust állitatott elő.. ebben az ügyben már az FBI is nyomoz persze erröl sokan nem tudnak..

[link]

ez az 1milliárd nem lenne rossz ...

2009. szept. 4. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
88%
H5N1 igy helyes +H3N2 ezeket találta az oltásokban ..
2009. szept. 4. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a sertésinfluenza-ügyet legfőképp a sajtó fújja fel. Rengeteg más betegség miatt sokkal többen halnak meg, azokkal a kutya se foglalkozik. Periodikusan előkerülnek a különböző állatokhoz kapcsolódó betegségek: marhákkal kezdődött, aztán jöttek a madarak, most meg a disznók. A madárinfluenza már lecsengett, kezdett unalmas lenni az élet, hát gyorsan "reklámozzuk" a sertésinfluenzát. Szerintem az egésznek nagyobb a füstje, mint a lángja. Ez meg az én "elméletem".
2009. szept. 4. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

ez sem semmi ...

[link]

vitamin vitamin ... ahogy már szentgyörgyi is megmondta de nem az ajánlott mennyiség !!!

2009. szept. 4. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Szerintem az elsőbe van csak igazság . Gondolj bele mi haszna lehetne ennek Magyarországnak ha csökkentené az emberek számát így is kevesen vagyunk ,vagy bármely ilyen kis országnak mi haszna lehetne .De szerintem ha igaz mindenek csak egy származóhelye lehet :Kína -itt ezt tudják hasznosítani hogy a nép ne tudjon róla ,mivel a kormány nem tudjam megfékezni a rohamos népszaporodást
2009. szept. 4. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

nem nem kina - és pici ország vagyunk hatalmas kincsekel pl ivóviz !!!ami 50 év mulva már annyit ér majd mint most az arany föleg ha ennyire szennyezik a környezetet-szerinted magyarországot miért akarta mindenki uralni már a romaiak korában ?? egy kis izelitő jól olvassátok el

[link]

és kik akarják megvenni dobogókőt?? velencei tó melletti területet és még sorolhatnám .... de ezek most történnek tehát ez nem mende monda-még egy kérdés kik vannak a gyógyszeripar mögött ???? és ha tudnátok mekkora hazugságra épül ez az egész gyógyitó tevékenység megdöbbentő ...

2009. szept. 5. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!