Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha a nem...

Mit csináljak, ha a nem szeretnék naponta tisztasági betétet használni?

Figyelt kérdés
Amikor nincs meg a mensim, majdnem minden nap fehérfolyásom van. (Voltam nőgyógyásznál, nincs semmi bajom.) Tisztasági betétet kéne használni, mert eléggé zavaró, de nagyon nem bírom a betétet, nekem úgy mégrosszabb. Tampont gondolom nem lehet használni... Akkor mi legyen?
2009. szept. 4. 22:45
 1/9 anonim ***** válasza:
66%

Milyet használsz???


elviselhető ám, atól si függ melyik márka, van amelyik márka nekem sem jött be, mert éreztem

2009. szept. 4. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
66%
Pontosan így vagyok én is, ahogy az első válaszoló írta! Nagyon nem mindegy, melyik fajta. Nekem csak a légáteresztő Carefree vált be, mostanában a pamutos fedőréteggel gyártják, no ezzel még jobban is érzem magam, mint nélküle. Egyedüli dolog, ami nem tetszik benne, az az ára... ezeknek a dolgoknak filléres cuccoknak kellene lenniük, de sajna nagyon nem azok.
2009. szept. 4. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
van az a mini is, sajnos nem tudom a nevét, az pont akkora mint a lényeg ahova kell, próbáld ki azt esetleg az szerintem nem lenne annyira zavaró
2009. szept. 4. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Én arra jöttem rá, hogy az illatosított tisztasági betétektől mindenféle folyásom lett, pedig amúgy nem vagyok ilyenre hajlamos.

Ha olyan betétet használok, ami nem illatosított, akkor semmi bajom!


Nekem a DM-ben kapható JESSA-betét jött be legjobban : ez pamut felületű, klassz vékony, jól tapad, nem illatosított és szerintem a legolcsóbb! :D


Próbáltam más márkákat is, de vagy nem ragadt megfelelően, vagy műanyag a felülete, vagy nagyon drága (pl. Carfree)...

2009. szept. 4. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
44%
A reggeli mosakodásnál az ujjaddal nyúlj be, körkörös mozdulattal húzd le a felesleges váladékot, és napközben tiszta marad a bugyid.
2009. szept. 4. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Én reggel szoktam zuhanyozni. Ilyenkor Lactacid intim mosakodót használok. Este meg lefekvés előtt nedves törlőkendőt. Nekem is sok volt a folyásom, de amióta ezt használom, azóta csak néha-néha kell a tisztasági betét pl. mensi előtt vagy pé-kor.

Egyébként nekem a Carefree vált be és abból is a légáteresztő.

2009. szept. 4. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
81%

nekemis van folyásom, a fehérneműn kb 1-2 vékony csíkot hagy. de inkább ez, mint a betét...

amúgy ha kádban fürdesz, és fekve nyomsz 1-2t a hüvelyedre, akkor kinyomsz egykis folyást, és jobbesetbe ki is nyomod az egész napi adagodat:D

de télleg, kipróbáltam már.

2009. szept. 4. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
73%

Első vagyok, nem is gondoltam volna, hogy lesznek ilyen kimosós ötletek, én is kipróbálom.


Nekem azonban a lehekketvékony discreet betét jött be.

2009. szept. 5. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Szerintem próbáld ki a mosható tisztasági betéteket, mert azok sokkal légáteresztőbbek és nincs bennük kemikália. Lehet, hogy idővel a folyás is elmarad. Mi nekünk ez jött be: [link]
2016. júl. 28. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!